Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » 15 vagyok és hátra tudom...

15 vagyok és hátra tudom húzni ugyan a bőrt, de a makk pereménél megáll a bőr, merevelt és petyhütt állapotban is. Mereven pedig szorít is. Ez valóban fitymaszűkület? Nagyon súlyos, kell hozzá beavatkozás?

Figyelt kérdés
2008. márc. 10. 16:28
 1/7 anonim ***** válasza:
86%
Hát, ezt egy orvos tudná megmondani. Mielőtt azzal jönnél, hogy ciki: nem az.
2008. márc. 10. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
75%

Ha szorít, akkor az tényleg fitymaszűkület!

Menj orvoshoz mihamarabb! Le fogják vágni a fitymát, de ettől nem kell félni! Az én páromnak is volt, és hősiesen kibírta, sőt, azt mondta, nem fájt!

A műtét kb 25 perc! Utána 1 óra pihenés, hogy minden rendben van-e, és már jöhettünk is haza!

Egyszer kellett visszamenni 2 hét után kontrollra, utána már be sem kellett kötözni. Végülis a műtéttől számítva 7 hét alatt gyógyult meg teljesen!

Mielőbb szánd rá magad, hogy aztán csak egy rossz emlék lehessen! :)

2008. márc. 10. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
79%
Hát orvosa válogatja. Mert legtöbb nem vágja le az egész fitymabőrt, csak bemetszi.
2008. márc. 14. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
84%
hu ez bizony az
2008. ápr. 7. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
0%

Vigyázni kell azért, ha nem muszáj, akkor nem szabad csonkolni. A fitymának - csakúgy, mint mindennek, lépnek, körömnek, szempillának - FUNKCIÓJA VAN.

Annyit szabad csak levágni belőle, amennyit muszáj, én póruljártam azzal, hogy meggyőzték a szüleimet, hogy csináltassák meg, a szexuális életem romokban, úgy nézek ki, mint egy nemibeteg... mivel a makk sokaknál extrém módon kiszáradhat, ami kérges, smirglipapírszerű állapothoz lesz hasonló, foltos, ronda, évek alatt egyre fehéredő... nem túl gusztusos...

2009. dec. 14. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
44%
Húzd a nyakadra
2010. jún. 12. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Hogy vagy azóta?
2021. jún. 28. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!