Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Az anabolikus szteroidok...

Az anabolikus szteroidok szedésével milyen hormonális, szexuális zavarok jelentkeznek? SOS

Figyelt kérdés

2013. márc. 4. 13:59
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Attól függ, milyen nemű vagy


ha fiú/férfi, akkor a szedés alatt kiszőrösödsz, gyorsabban nőnek az izmaid, és leáll a tesztoszteron gyártása a szervezetedben.. ez így önmagában még nem gáz, mert a szteroiddal juttatsz be, úgyhogy az izomnövekedés lesz a fő dolog

viszont ha abbahagyod, akkor kihullik akár az összes szőröd (szempilla is), a heréid elsorvadnak, nemzőképtelenné válsz (bár ez már a szedés alatt is asszem), melled nő (amiből akár tejszerű váladék jöhet), ellágyulnak az arcvonásaid.. egy szóval elnőiesedsz

és persze az izom nagy részét elveszted

2013. márc. 4. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
20 evés vagyok nem tudom hányadánál áll a dolog kb. 1,5 éve szedem
2013. márc. 4. 14:12
 3/11 anonim ***** válasza:

hát szerintem gyereket már ne nagyon tervezz...

de azthiszem ilyen gyúrós körökben létezik valami "levezető" kúra, amit a szteroidokról leálló embereknek van... nem tudom, hogy mit tartalmaz, nem vagyok meggyőzve arról, hogy hatásos lenne...

de más választásod úgy sincs nagyon, nézz utána:)

2013. márc. 4. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
mért ne tervezhetnék gyereket?
2013. márc. 4. 14:25
 5/11 anonim ***** válasza:
84%

nyah elmondom:D

minden emberben, férfiben és nőben is, termelődik ösztrogén, és tesztoszteron is (női és férfi nemi hormonok)

az, ami megszabja a nemi jelleget, az az arány.. vagyis egy férfiban pl van 2 egység tesztoszteron, és 1 egység ösztrogén (most hasamra csaptam, mondtam két számot), vagyis az arány 2:1 férfi javára

gondolom nem nagy meglepetés, hogy a tesztoszteron miatt termelődnek spermiumjaid

ha szteroidot nyomatsz magadba, akkor kívülről viszel be plusz tesztoszteront.. eddig volt 2 egység, most lesz 3, vagyis az arány 3:1 a férfi nemi jelleg javára.. emiatt felerősödnek a nemi jellegeid, elvégre nagyobb a különbség a női és a férfi jelleg között.. tehát izmosabb, szőrösebb leszel, stb

csakhogy a hormontermelés a szervezetben negatív visszacsatolással működik, vagyis ha a vérben lecsökken mondjuk a tesztoszteron szintje, akkor az agy jelez a heréknek, hogy termeljenek.. mivel termelődött, ezért megnő a vérben a tesztoszteron szint, és ezt az agy érzékeli és szól, hogy "oké, elég lesz egy darabig"... majd ha újra lecsökkent, megint szól

de mivel kívülről viszel be tesztoszteront, a véredben állandóan meglesz a kellő szint, vagyis az agyad nem fog szólni a heréknek, hogy termeljenek...

a probléma csak az, hogy mivel nincs használatban, ez a herefunkció visszafejlődik, úgyhogy ha a vérben végül lecsökken a szint, akkor sem fog tudni hormont termelni.. így az arány lecsökken 0:1re, a női jelleg javára.. ezért lesz a férfiember a cucc elhagyása után nőies, és tesztoszteron híján nemzőképtelen:/

2013. márc. 4. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
és ezt nem lehet megmakadámozni valahogy?
2013. márc. 4. 14:50
 7/11 anonim ***** válasza:
69%

az az igazság, hogy nemtudom mennyi idő alatt válik funkcióképtelenné a here.. de gyanúm szerint a másfél év elég volt hozzá...

ha jól tudom vannak erre ilyen boltok, ahonnan lehet szerezni a cuccot... ha ilyen boltban veszed, akkor kérdezd meg az eladót, hogy van e ilyen levezető bogyója.. nem vagyok benne az iparban, de ismerek olyat, aki igen, és ő mondta.... aztán vagy létezik, vagy nem, de egy próbát megér

2013. márc. 4. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
kosz mindenkinek de varom továbbra is a válaszokat
2013. márc. 4. 15:08
 9/11 Megmondóóó válasza:
Mindenesetre ha el akarod hagyni, akkor fokozatosan csökkentsd az adagot, a rebound effect miatt. (nézz utána)
2013. márc. 4. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Most sem tudok jobb választ írni,mint az előbb egy hasonlóra kérdésre.Fiúk hol van az eszetek ? A gatyában ?

Gyereket tervezni persze tönkrement nemi szervekkel is lehet .

2013. márc. 4. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!