Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Hogyan lehet a mellbimbókból...

Hogyan lehet a mellbimbókból eltüntetni a csomókat, amik tinédzser korban jelentkeznek?

Figyelt kérdés

Most 16 éves vagyok és már 3 éve mind a 2 mellbimbómban van 1-1 ilyen csomó. Az orvos azt mondta, hogy el fog múlni magától. Na de mikor??? Már 3 éve várom, hogy elmúljon, de nem akar. És már nagyon, de nagyon idegesít és zavar.

Szükség lenne valami radikális változásra, viszont a hormon tartalmú gyógyszerektől félek, ki tudja milyen mellékhatásai lennének rám nézve.


Mit csináljak?

Már nem akarok várni, hogy magától elmúljon. A csajok is mit gondolnak róla pl. a strandon... Te jó ég.


2010. márc. 31. 17:04
 1/7 anonim válasza:
Mert látszik? Vagy csak mert téged zavar azt hiszed hogy mindenki azt nézi?!
2010. márc. 31. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem is voltak benne csomók, mondjuk nem látszottak. Hidd el el fognak múlni, nekem fel se tűnt amikor eltűntek, egyszer csak észrevettem, hogy hoppá nincs!
2010. márc. 31. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Nekem nagyon látszanak!!!

Legalább 1-1.5 centivel megduzzadnak a mellbimbóim, de amikor megnyomom a duzzanatokat, akkor visszaáll a mellbimbó eredeti állapotába. Aztán fél perc múlva ugyan olyan mint volt...

Utálom!!!!!!

2010. márc. 31. 17:22
 4/7 anonim ***** válasza:
szia, szerintem 16 éves korodra el kellett volna, hogy múljon, inkább menj el újra a dokidhoz és kérdezd meg tőle, az a biztos.
2010. márc. 31. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Hali!


Kedves Kérdező!

Megértem, hogy nagyon zavar a problémád, azonban nem tudunk rólad semmit, ami alapján megérthetnénk a bajodat.


Nem tudom szégyellős vagy-e, de szeretném, ha készítenél egy fényképet a problémáról úgy, hogy azon látszik a testalkatod (nyak alatt) szemből ill. oldalnézetben.

Tisztában vagyok kérésem indiszkrét jellegével, azonban másképpen nem tudok olyan dolgot mondani most még, amivel segíteni tudnék, és véleményem szerint ezzel sok dolog automatikusan közérthetővé válna.

(Amennyiben nincs bátorságod fellinkelni ide, úgy kérlek, küldd át _>>priviben_, ezt még fel tudom ajánlani.)

Emellett érdekelne továbbá a testmagasságod és a testsúlyod is.



Pajtás! Figyelj rám!

Tudom, hogy türelmetlen vagy, talán szégyenlős, gátlásos is. Nyugodj meg, nem vagy egyedül aki utálja a testét, vagy vmely testrészét, de ha marcangolod magad, hidd el rosszabb lesz. Sztereotípiákat meg ne gyárts arról önmagad megriasztására, hogy "--Jaaj a csajok mit szólnak majd...!?" Ezt csak te hiszed, más NEM!

Ha rendben lenne az önbizalmad, és megtanulnád elfogadni magad ezzel a problémával együtt (akármeddig is tartson), hidd el, nem kéne azon félned, hogy más ezt a problémát észreveszi. Sokszor a szégyenlős ember azzal árulja el mások előtt a baját, hogy a szégyenlősségével rátereli a figyelmet szépséghibájára. Sokkal hasznosabb lenne tehát, ha nem ezen agyalnál, mert ezzel ugyanazt csinálod, mint azok a tizenegy-négy éves fiúk, akik azt hiszik kicsi a fütyijük a MONDVACSINÁLT átlaghoz képest, és nem a tartalmat (közösülési képesség) tartják fontosnak az egyébként egészséges, erektív cerkájával, hanem az abszolút lényegtelen méretet, aminek semmi jelentősége nincs, mert az csak a felszín, a külső. És értelmes, normális ember nem ez utóbbi alapján ítél... ugye? :-)


Bízz bennem! Tudom mit beszélek! ;-)

Nyugodj meg és próbáld meg elfogadni azt, hogy a tiéd ilyen anélkül, hogy hülye elméleteket gyártanál. Okés?

:-)


Üdv: EE

Üdv: EE

2010. ápr. 1. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
2010. ápr. 1. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Ez GYNO :) Nekem szteroid miatt volt, megműtötték :)
2010. ápr. 5. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!