Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Körülmetélés után sportolni/mo...

Körülmetélés után sportolni/mozogni?

Figyelt kérdés
Tehát metélés utáni nap ugyanúgy fogok tudni focizni, boxolni? Mennyire lesz érzékeny ?

2013. márc. 6. 21:03
 1/10 anonim ***** válasza:
23%
Miért nem az orvosodtól kérdezed meg?
2013. márc. 6. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
70%

Hogyne legyen érzékeny ,ez egyén függő is .Volt aki fél

év után is azt irta,nagyon irritálja a gatya.De 1 hónap után már sportolhatsz kedvedre.

2013. márc. 6. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
48%

A teljes körülmetélés iszonyú horror ilyen szempontból. Nekem 30 év után is vannak vele problémák, de a friss seb a legaljasabb műfaj.

Miért van szó egyáltalán erről? Miért kell egy teljes körülmetélés? Nem elég egy bemetszés, vagy fákátvágás, ilyesmi, amik tényleg nagyon gyorsan begyógyulnak?

Csak nem cukorbeteg vagy kérdező? :(

2013. márc. 6. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
67%

Talán azért, mert a körülmetélés a megoldás a fitymaszűkületre! Éppen hogy jól tette, hogy megcsináltatta!


Mozogni 1 hét után, versenyszerűen sportolni 4 hét után szabad. Látszani még akkor is fog, a teljes gyógyulás több hónap.

2013. márc. 7. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
44%

Amilyen fokú szűkület, annyira kell csak vágni belőle, ha egy bemetszés vagy plasztika nem vezet eredményre. Ez az én véleményem, akinek az egész előbőrét levágták és nem is volt gond, aztán amikor már felnőtt lettem és haszáltam volna normálisan, akkor nem ment és elég sok problémám van vele egyéb szempontból is.

De ezekről neked, kedves utolsó, nyilván fogalmad sincs, mivel nem vagy férfi, ez pedig itt a férfiak egészsége rovat, amit talán elhagyhatnál lassan, mivel se orvos, se férfi nem vagy.

Ajánlom továbbra is, hogy vágasd le a csiklódat, mert az meg a férfiak nagy része szerint fölösleges és ronda is, ahogy kilóg. Mit szólsz?

2013. márc. 7. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat . Sajnos fitymaszűkületem van és körül kell metélni, hogy mennyire azt nem tudom, de ha nem tudok utána egy hónapig rendesen sportolni, még nehezebb szívvel megyek el a műtétre. Szexelni se lehet egy hónapig?
2013. márc. 7. 15:26
 7/10 anonim ***** válasza:
40%

A szűkület mértéke dönt erről, mennyit kell levágni, vagy, hogy egyáltalán vágni kell-e belőle és nem elég mondjuk egy plasztika vagy bemetszés. A részleges metélés mindenképpen jó megoldás lesz, ha a kisebb beavatkozások nem segítenek. Az egész fitymát teljesen biztos, hogy nem kell eltávolítani, a peremnél levő rész, a fityma egyharmada-egynegyede a legfontosabb rész, azt NEM SZABAD HAGYNI, hogy levágja az orvos - a probléma csak az, hogy az SZTK-hentesek sokszor nem csinálják normálisan, hiszen nekik egyszerűbb az egészet levágni.

Mindenképpen olyan orvoshoz kell menni, aki tisztességesen megoldja és csak annyit távolít el, amennyi a szűkület fölszámolásához feltétlenül szükséges.

A buta és agresszív, csonkolásfétisben szenvedő nők, akik ontják itt a hülyeséget, meg a csonkolós honlapot szerkesztő agresszív figurák nyilván mást mondanak ezzel kapcsolatban, de én már sok éve szenvedek amiatt, mert az egész előbőrt levágták és persze rondán is, feszül emiatt, fáj, a makk ki van száradva, stb.

Ezért kell ezt jól meggondolni, figyelve arra, hogy kihez mész, mit fog csinálni.... én most igen sokat fizetnék, ha helyre lehetne hozni, de sajnos, ha mindent lecsonkolnak, akkor utána már nincs visszatánc. Szóval jól nézz körül!

2013. márc. 8. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
50%
#7: te tényleg beteg vagy, de nem a farkad miatt!!
2013. márc. 13. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
31%

Szerintem kedves utolsó, élőben próbálkozz ezekkel a dumákkal. Mert itt arc és név nélkül nem vagy ám bátor, mindenki rajtad röhög, hogy itt görcsölsz csak és hülye tanácsokat adsz mindenkinek.... amiket persze, a sértegetéseiddel együtt, nem vállalsz föl élőben.


Hiteltelen kis senki vagy, ez a nagy helyzet.

2013. márc. 18. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
89%
Egy hónapig ne sportolj, utána is úgy, hogy egy vékony gézzel körbetekered vagy pedig szűk boxert viselsz edzésen. Nem lesz gáz ne aggódj, csak az első 3 nap lesz olyan, hogy a halálba se kívánnád és legalább másfél hétig ne maszturbálj, varratszedés utáni egy hétig még ne szexelj. Nagyon óvatosan ess neki. Talán a jó hír az az, hogy olyan sportokat csinálhatsz amik nem ugrabugrálósak, magyarán gyúrni gyúrhatsz, fekvőtámaszozhatsz, a gugolást már inkább előkészített körülmények között (géz körbeteker) csináld.
2013. márc. 19. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!