Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Maszturbáció után gyakran...

Maszturbáció után gyakran érzek fájdalmat a prosztatámban, nézessem meg orvossal?

Figyelt kérdés
25 éves vagyok, 5 éve nem voltam vizsgálaton. Vizelet jön szépen, tiszta, nincs vele gond, sperma szintén tiszta.

2013. márc. 8. 16:42
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Maszti alatt dolgozik a prosztata intenziven ,illetve minden sexuális inger alatt .Ez pontosan olyan ,mint egy izomláz. Hisz a prosztatában is ilyen zajlik le.

A spermát nem a prosztata termeli hanem a herék .

2013. márc. 8. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
57%

A sperma jelentős tömegét a prosztata termeli, a spermiumot termelik a herék.

Igen, ha ejakuláció után érzékeny a prosztatád el mehetnél egy kivizsgálásra az urológiára. Nem normális, hogy "utána" érzékeny. Lehet, hogy semmi, de biztos ami biztos, nézesd meg orvossal. Amúgy, ha 5 éve nem voltál vizsgálaton, akkor az azt jelnti, hogy előtte voltál. Ez meg azt jelenti, hogy elptte már volt vele gond, szóval menj el egy kontrollra.

2013. márc. 8. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
35%

Hogy a kérdezőt se tévesszük meg kedves 2 es válaszóló

rákerestem a "sperma és spemium "kifejezésre .A sperma 1

jelent,a spermium meg ennek a sokasága .A prosztata termeli

a szállitó anyagát.Spermát,spermiumokat csak a herék termelnek .Ezen kivül még,Az ondóhólyagok termelik a spermiumok mozgásához szükséges tápanyagokat, a proszatat váladék pedig sperma oldodásához termel váladékot

2013. márc. 8. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
45%

Rákerestél, de hülyeséget írsz.

A sperma = ondó = az össz váladék ami ejakulációkor ürül

Spermium = hím ivarsejt, ezt termeli a here


Ne okoskodj, nem értesz hozzá.

2013. márc. 8. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
35%
Meghagylak a tudatodba : -)
2013. márc. 8. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
44%

A tudatomba???

Tanulj meg értelmesen fogalmazni hülyegyerek.


Ha valamit találsz a neten attól az még nincs úgy.


Veszem a fáradságot, és még egyszer utoljára elmagyarázom:

a spermium egy latin szó, a hím ivarsejtet jelenti. Ennek többes száma a spermii szó lenne.

Ezzel szemben a sperma az ejakulációkor ürülő egész váladékot jelenti, ezt hívhatjuk ondónak is. A sperma vagy ondó tehát sok-sok spermiumot, valamint az ondóhólyag és a prosztata váladékát is tartalmazza. A legnagyobb mennyiséget éppen e két utóbi szerv biztosítja.


Esetleg megköszönhetnéd, hogy nem hagytalak bután eme témában:)


Amúgy meg, ha nem értesz valamihez, minek kotnyeleskedsz?!

2013. márc. 9. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
5 éve nem voltam, de semmi gond nem volt akkor se meg előtte se. Biztos ami biztos megnézetem.
2013. márc. 9. 10:38
 8/11 anonim ***** válasza:
38%

Kedves 7 es !

Nem baj ha hűlye gyerek vagyok is .Ettől még tartsd tiszteletbe a másik válaszadót.Most inkább azon imádkozzál ,hogy ne írjak a moderátornak ezért a válaszodért.Többet

nem kellene olvasnod mit írok,mert nem lenne rá lehetőséged.Letiltanának végleg innét .

2013. márc. 9. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
32%

Most hisztizel, mert nem volt igazad?

Tévinformációkat írsz válaszként. Remélem, hogy nem dirket és nem rosszindulatból tetted ezt. Mi lenne ha emiatt inkább én írnék a moderátoroknak? Én feltételezem, hogy csak nem tudásból cselekdtél, különben megpróbálnálak letiltatni, így azonban nem teszem.

2013. márc. 9. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Istenem mint a gyerekek. Találkozzatok már és beszéljétek meg szemtől szembe.
2013. márc. 10. 09:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!