Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Pearly penile papules (makkon...

Pearly penile papules (makkon kicsi pattanásszerű pontok) eltávolítása házilag? Na de nem így!

Figyelt kérdés

Szóval nekem is ilyen van, és olvasgattam a neten hogy mit lehet ezzel csinálni. Olvastam hogy a fogkrém elmulassza csökkenti a tüneteket. Szóval én bekentem fogkrémmel este, és másnap reggelre az egész makkom és a bőr ami rámegy az piros lett, és egy kicsit duzzadt let. Úgy nézzem hogy kiszárította mert ilyen fonnyadt lett.


Szóval a kérdésem az lenne hogy mit csináljak szerintetek? Hagyjam így hátha elmúlik magától? Vagy kenjem be valamilyen krémmel?


Akinek ilyen problémája van annak azt ajánlom hogy fogkrémet ne kenjen oda, én is jó nagy hülye voltam.


Aki nem tudná hogy mi ez: [link]


Köszönöm szép előre is a válaszokat!


2013. márc. 14. 14:09
 1/4 anonim ***** válasza:
0%

Ezek pár nap alatt elmúlnak maguktól.A fogkrémet meg arra

használd amire való .

2013. márc. 14. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm. Akkor ezt nevezzük bőrirritációnak ami a fogkrémtől jött elmúlik? Érzékeny, mintha kiszárította volna!
2013. márc. 14. 14:31
 3/4 anonim ***** válasza:

jó rá a fogkrém csak kipirosítja.


Én is most ezt csinálom, 3. napja kenem és szemmel láthatóan kisebbek.

2014. máj. 24. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Magától viszont soha az életbe nem múlik el, az első hülyeségeket beszél, ezt lézerezni szokták.
2014. máj. 24. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!