Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Létezik olyan gombásodás ami...

Létezik olyan gombásodás ami a férfin mutat tüneteket de a nőn nem?

Figyelt kérdés
1 éve vagyok a párommal. A kapcsolatunk kezdete óta van egy problémánk. Amikor velem van utána eléggé kiirritálódik,kipirosodik és viszket és fáj neki...Eddig másnapra jól lett és semmi más tünete nem volt. Az utóbbi 1-2 hónapban viszont nemigazán javul a dolog. Elkezdett neki hámlani és viszket egyre jobban ( 1-1- napon tünetmentes )de ahogy újra együtt vagyunk újra még jobban kijön a dolog...Nekem semmi tünet...Lehet ez gomba ? Vagy valami más betegség lehet ( lehet olyan hogy allergiás rám ? )? Most melyikünk menjen orvoshoz ? ( bár szerintem mindkettőnknek szükséges lesz ). Ötletek ?
2013. márc. 16. 08:30
 1/3 anonim ***** válasza:
Igen,előfordul,h a nőnek nem tűnik fel,ha amúgy is szokott lenni folyása.Ráadásul lehet,h egy kicsit gyengébb az immunrendszere,ezért erősebb tünetek produkál. Rengeteg ilyet láttam már. Menjen el bőrgondozóba, ott mind a ketten megkapjátok a megfelelő kezelést.
2013. márc. 16. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Naná, hogy van! Candida..

Hála égnek az én párom nem kapta el, pedig én már 10 éve szenvedek :(

2013. márc. 16. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Azon jön ki akinek éppen valami miatt gyengébb az immunrendszere. A nők van, hogy észre sem veszik mert szintelen szagtalan is lehet a folyás.

MINDKETTEN kezelést kell, hogy kapjatok különben oda vissza adogatjátok majd egymásnak. A kezelés alatt TILOS a nemi élet.

2013. márc. 16. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!