Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Körülmetélés után?

Körülmetélés után?

Figyelt kérdés

Múlt kedden körülmetéltem fitymaszűkület miatt (több doki is mondta, hogy más választás nincs, több helyen is utánajártam direkt)

Azóta itthon vagyok.Azonban a doki kb semmire sem készített fel...Műtét után úgy nézett ki a péniszem, hogy a makk csak kicsit látszott ki a bőr alól, gondolom mert így fogta fel a varrat, hogy könnyebben gyógyuljon be a seb. Viszont ma arra ébredtem, hogy eléggé zavarta a péniszemet a boxer...Megnéztem, és a bőr már teljesen hátul volt, a makk teljesen szabadon volt elhelyezkedve. Most akkor azt jelenti, hogy kiestek a varratok, és egy lépéssel előrébb vagyok? Köszi előre is a válaszokat!



2013. márc. 16. 08:54
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
68%

Hátha nem kell visszamenni varratszedésre,akkor bizonyos,hogy magától eltűnik majd.Persze,hogy zavar,eddig védve volt a bőr által,most szabadon érzékenyebb,ez természetes....idővel hozzászoksz,nem fogsz érezni semmit!

De így sokkal tisztábban lehet tartani,nem pállik be stb-stb...

2013. márc. 16. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm szépen! :) Járás elég instabil így a boxer érintkezésével, remélem jövőhét közepén már tudok menni suliba...Farmert is külön meg kéne szokni még :)
2013. márc. 16. 09:56
 3/34 A kérdező kommentje:
Egyébként az a jobb, ha kicsit erőltetem a járást, hogy dörzsölődjön a boxerhez, és ez által szokja meg folyamatosan? Inkább szadizzam magam kicsit? :)
2013. márc. 16. 09:57
 4/34 anonim ***** válasza:
67%
nem kell semmit erőltetni.....mint már mondtam idővel hozzászoksz nem fogod érezni a különbséget!
2013. márc. 16. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
30%

Már megint ez hygénia mánia,tísztántartás .

Megértem 60 évet fitymával és még sohasem volt gondom a tísztántartásával .Hagyjátok már ezt az elcsépelt szöveget.

Nem ezen múlik.Hogy a makk teljesen érzéketlenné válik az biztos .A makk érző idegvégződései elsorvadnak,orvosi kifejezéssel élve,a makk elkérgesedik .Erről nem szólnak

az orvosok senkinek .

2013. márc. 16. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 A kérdező kommentje:
És mennyit kell ezzel szenvedni? :/
2013. márc. 16. 13:23
 7/34 anonim ***** válasza:
Nem lesz könnyü,de lassan megszokod,kb fél év
2013. márc. 16. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 A kérdező kommentje:
Most például iskolába elég érdekes lesz...Ilyen járással...
2013. márc. 16. 15:34
 9/34 anonim ***** válasza:
39%

...nem véletlenül... eső ELŐTT köpönyeg! :s

Nem tudom lett-e volna más választás, de legalább egy részleges körülmetélést azért ki lehetett volna hozni belőle, mégha azt állították, nem volt más választás is. Valamennyi fityma azért ott mindig marad épen, az orvosok zöme meg köztudottan metéléspárti.

Ha időben előtte olyan személyhez fordulsz, aki fel is tud készíteni erre az egészre (itt a GyK-fórumon tudtommal több ilyen is van, akihez bizalommal lehet fordulni), ha már az orvosok ezt nem tették meg, sok kellemetlenségtől mentesülhettél volna... csak hát... :s

2013. márc. 16. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
19%

Igen.... kérdező, nem lehet, hogy te csak egy kevés SZTK-orvost kérdeztél meg erről?

Mert ott aztán simán előfordul, hogy ötből öt fogja azt mondani, hogy az lesz neked a "legjobb", ami neki a legegyszerűbb :(

No de most már mindegy :(

2013. márc. 18. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!