Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Vizelési panasz! Miután...

Vizelési panasz! Miután elvégzem a dolgom, felhúzom a nadrágom és pár másodperc/perc-en belül még jön egy kevés. Elég kellemetlen. Mitől van ez? Mit csinálljak? 17/F

Figyelt kérdés

2013. márc. 4. 18:32
 1/7 anonim ***** válasza:
71%

nekem ez csak részegen van:D

mozgasd meg a havert, húzogasd végig az ujjad a húgycsövön, aztán töröld meg wcpapirral:D

tedd olyan helyzetbe, mintha már elraktad volna.. ezzel kicselezed, és ha újra megindul, akkor szabadon mehet a wcbe:D

2013. márc. 4. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
ez annyira vicces volt.. mármint az első komment :))
2013. márc. 4. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ez így szokott lenni sajnos.
2013. márc. 4. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
És ez valtozó egyes embereknél ? Mert példaul van barátom aki nagyon gyorsan elvégzi a dolgát én pedig szoktam várni vele.
2013. márc. 4. 18:48
 5/7 anonim ***** válasza:
Ez normális dolog a férfiaknál.Másnál is így van csak még nem figyelt fel rá .Az utolsó csepp mindig a gatyában landol.Még a barátodnál is így van,csak nem tudja .
2013. márc. 4. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
férfi húgycsöve olyan, mint egy locsolócső! Elzárod a csapot, lerázogatod róla a vizet, de ha leteszed, vagy mozgatod, akkor marad még egy kis víz, ami kifolyik belőle. A péniszünk is ilyen. Én lerázogatom róla, aztán WC-papírral vagy kéztörlő papírral vagy papírzsepivel megtörölgetem utána, majd berakok az alsónadrágomba egy kéztörlő papírt, mert amint elkezdek mozogni, főleg ha leülök, akkor egy-két csepp a gatyeszban landol. Szerintem minden férfinél így van.
2013. márc. 6. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Saballo
2013. márc. 21. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!