Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Ez nemibetegség? Vagy mi?

Ez nemibetegség? Vagy mi?

Figyelt kérdés

A farkam de inkább a töve tele van ilyen pöttyökkel.Nem fáj nem viszket semmi.Mik ezek?


[link]


2013. márc. 16. 21:33
 1/7 anonim ***** válasza:

A cikkben a válasz.

Egy teljesen ártalmatlan elváltozás. Szinte mindenkinek van.

2013. márc. 16. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Neked is van? Már beszartam hogy valami sz*rt elkaptam.
2013. márc. 16. 21:35
 3/7 A kérdező kommentje:
Ja és mitől van?
2013. márc. 16. 21:39
 4/7 anonim ***** válasza:

The spots are a form of ectopic sebaceous gland: normally, sebaceous glands are only found in association with a hair follicle.


ectopic sebaceous gland: ectópiás faggyúmirigyek.


(ahogy irja ajkaknál is előfordl)


Néhány hónappal ezelőtt vettem észre a felső ajkamon (az alsón nincs) furcsa, grízszerű valamiket. Gondoltam idővel elmúlik, de nem így történt. Nem tudom, mióta lehetnek ott, mert egyáltalán nem fájnak, és a szám egyéb területén sincs semmiféle elváltozás, de azért aggódom a dolog miatt.

WEBBeteg szakértő válasza a ectópiás faggyúmirigyek témában


Tisztel Kérező!


Ezek ectópiás faggyúmirigyek vagy nyálmirigyek. Ez azt jelenti, hogy normális mirigyek jelennek meg nem megfelelő helyen. Ha panaszt nem okoznak, "nem kell velük foglalkozni", ha begyulladnak, akkor sebészi eltávolítás javasolt.


Dr. Bodnár Edina

2013. márc. 16. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Mindenkinek ilyen lenne,az túlzás .De ha csak esztétikai tünete van ,akkor elhanyagolható .
2013. márc. 16. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Szóval akkor nem káros,és nem kell félnem?
2013. márc. 16. 22:01
 7/7 anonim ***** válasza:

Nem mindenkinek, "szinte mindenkinek". Pontos statisztikát nem tudok, de a Wiki is azt írja általánosan elterjedt.


Nekem is van, és sosem jutott eszembe, hogy betegség lenne.

A péniszem alsó negyedén körbe, két vékony csíkban pedig egészen a fitymáig fel.

2013. márc. 17. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!