Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » 15 évesen a forgom körül...

V.Raul kérdése:

15 évesen a forgom körül egyre kevesebb a haj és látszik a ejbőr. Hajmosás után állandóan maradnak a kádban hajszálak. Mi lehet az OK? Mit ajánlotok?

Figyelt kérdés

2013. márc. 17. 11:00
 1/6 anonim ***** válasza:

Mindenképp javasolt góckutatás: rossz fog okozhat hajhullást, krónikus mandulagyulladás is. De bármilyen gyulladásos góc lehet a háttérben.

Vérvétel során vasat, cinket / nyomelem hiányra, vashiányos vérszegény irányába / is érdemes nézni egy nagy labor vizsgálat során. Valamint AST-t , ami szintén egy bizonyos baktérium okozta gócra utal.

Esetleg pajzsmirigy hormont.

Bőrgyógyászhoz érdemes első körben menni, ő küldözget el ezekre a vizsgálatokra tulajdonképpen valamint megnézi, hogy nincs-e valami gombás bőrelváltozás a hajas fejbőrön.

Nagyjából ennyi menet a egy kivizsgálásnak, mivel sok minden lehet a háttérben.

2013. márc. 17. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A szuleid lattak mar? Az orvost kerdezd meg szerintem, az a tuti!
2013. márc. 17. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
igen,látták,megnéztem fényképen a forgómnál van egy 1 centis csik ahol nincs haj.a hajam márnem ugy nő mint régen...
2013. márc. 17. 11:14
 4/6 anonim ***** válasza:
A pár hajszál kihullása nem gond,ez napi fésülködésnél is meg van .A gondot az jelenti ha a hajhagymák is kipusztulnak .Ekkor már nincs miből kinőni az új hajszálnak .Valamilyen vitamin hiányod lehet .
2013. márc. 17. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
csak az a zavaró hogy kb ez fél éve kezdődött és azelőtt fürdésnél,egy szál se volt.
2013. márc. 17. 11:18
 6/6 anonim válasza:
vitamin hiany nekem is ez volt
2013. ápr. 1. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!