Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Forever Pro6, és Forever Bee...

Forever Pro6, és Forever Bee propolisszal gyógyult már meg valaki prosztatagyulladásból?

Figyelt kérdés

2013. márc. 19. 15:39
 1/9 anonim ***** válasza:
Eleve nem hiszek ezekbe a forever-es hülyeségekben. Nem hiszem, hogy meggyógyíthat, a prosztatagyulladást orvossal kell kezeltetni, nekem is volt és 3 hét alatt felépültem belőle, mert baktérium okozta, antibiotikumos kúrát kaptam. 23F
2013. márc. 19. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Orvos ajánlotta ezeket a termékeket!

Már 5 fajta antibiotikumot kipróbltam de semmi javulás!!

2013. márc. 19. 15:53
 3/9 anonim ***** válasza:

Előző ez nem hit kérdése. A pro6 bevizsgált OGYI engedéllyel rendelkező gyógyhatású készítmény.

Ráadásul orvos javasolta. Már privátban leleveleztük Tibivel.

2013. márc. 19. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
A pro6-nak tényleg van OGYI száma. Hiteles, bevizsgált termék, pont annyira az, mint bármelyik gyógyszer. Sületlenséget írt az első válaszoló. A prosztatagyulladásból azonban nem könnyű meggyógyulni.
2013. márc. 19. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Vallac válasza:
sem a Forever sem más készitményt nem vizsgálnak meg csak a saját leiras alapjan listázzák es nyilvántartasba veszik , csak akkor vizsgálják be ha tobb panasz érkezik hatastalanság vagy erős mellékhatásokról.
2013. márc. 30. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Kedves utolsó válaszoló: nem igaz amit írsz. A pro6-nak OGYI száma van. Ez tény. Ne írj, ha nem vagy tájékozott.
2013. márc. 30. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Vallac azzal, hogy vitatkozol a TÉNYEKKEL és butaságot írsz csak saját magadat égeted le.


[link]


Első találat. Érdekes módon az OGYI oldalán található.

2013. márc. 30. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Én gyógyszerész vagyok de ezt egy urológustól tanultam:

Mona Vie acai bogyót tartalmaz 2x30 ml 2 hétig aztán lehet 2x15ml

Krill olaj tiszta 2x1 kapszula. 2 hónapig

Ő mindenkinek ezt adja.

Egy magánrendelésen nem mehet úgy el beteg hogy panasszal jön vissza, hát milyen reklám az????

2013. máj. 14. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

be tudnád ezeket a termékeket linkelni,hogy mégis miről lenne szó?

De ez segít prosztatagyulladásban?

2013. máj. 14. 12:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!