Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mit tegyek nagymértékű hajhull...

Mit tegyek nagymértékű hajhullás ellen (nem akarom levágatni)?

Figyelt kérdés
2009. szept. 17. 21:16
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
43%

és azt hogy kell használni?


csak töredezésre jó, vagy tényleges hagymából való hullásra is?

2009. szept. 17. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Régen egy bőrgyógyász azt javasolta anyukámnak,hogy kenje be a fejbőrét paprikaszesszel.Neki használt.
2009. szept. 17. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
51%

Már tényleg nem tudom norm-e a kérdés, vagy sem, most az elmult fél orába 4 kamut olvastam, na visszatérve a kérdésre

nagyfoku hajhullás elöször is valoszinü góc okozza, tehát góckutatás, ha ez megvan, kérdezheted a továbbiakat, mert van még tovább is.... ha megvan a góc.

2009. szept. 17. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Ja és elfelejtettem kérdezni, mia a nagymértékü szerinted? Mennyi hullik ki ?
2009. szept. 17. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Amennyiben biztosan kiderült, hogy nincs gyulladás a szervezetedben ,még egy rossz fog sincs...akkor érdemes megnézetni a hormon háztartással mi újság, különös tekintettel a pajzsmirigy működésre, ha híztál mostanában addig is érdemes szedni bioszelént E vitaminnal. Haj hullást okozhat még vérszegénység,a vas pótlása fontos ilyenkor ill.ásványianyag és vitamin szedése.Már egy DM-ben is megtalálod fél órai olvasgatás,válogatás után a leginkább neked valókat _kb.5000Ft-ért 2 havi adagot /ha az orvosnál minden ok./ Ha fiú vagy és már apukád is és nagyapád is kopaszodott, nyugodtan vedd tudomásul,hogy a férfihormonok túlbuzognak benned rendesen-és ne szégyelld ez férfiaknál szexi- Ha nő vagy ,ne stresszelj, ússzál és igyál sok szénsavmentes ásványvizet az ásványi anyag + vitamin kúra mellé.
2009. szept. 18. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Ezt a gócos dolgot nem értem. Nem tudom leírni hogy mennyire hullik, de igen nagy mértékű. Nem híztam mostanság, nincs kopaszodó a családban és fiú vagyok.
2009. szept. 19. 09:35
 7/11 anonim ***** válasza:

Valahol gyulladás van a szervezetedben, vagy örökletes.

Ha örökletes, akkor sajnos sok jóra ne számíts.

Lehet próbálkozni mindenféle kencével, ne sok jóra számíts.

2009. szept. 21. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Mér baj ha valaki idióta válaszokat ad? Azért mert esetleg vicces? Ööö... várjunk csak, dehiszen az nem baj. Nekem meg tetszik, bár még nem láttam máshol. Aki komolyan veszi az meg meg is érdemli, engem meg azok idegesítenek. :@
2009. szept. 23. 04:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
Légy szíves írj egy privát e-mail címet, ahol fel tudjuk venni a kapcsolatot. Tudok segíteni.
2009. szept. 24. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Söpörd össze.
2009. szept. 29. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!