Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Meddig nem lehet "használni"...

Meddig nem lehet "használni" a pénisz körül metélés után? Meddig fog fájni? és mikor fogom megszokni hogy nincs mi megvédje?

Figyelt kérdés
2009. szept. 17. 22:10
 1/6 anonim ***** válasza:
73%
2 hét a gyógyulás. Norm. esetben egyáltalán nem fáj. Hamar megszokod, aztán észre sem veszed már, hogy nincs.....
2009. szept. 17. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
10%
miért te körülmetélni akarod???
2009. szept. 17. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
49%
Én is körülmetéltetni akarok :) Már alig várom h. 18 legyek. Most 16 vok :)
2009. szept. 17. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
nem, ugy nézd hogy nem ezt akartam csak szükületem volt, fáj mint a szar mert bedagadt, és igy szűk a varás, ma megyek ellenőrzésre, ugy nézd hogy majd meg haltam a fájdalomtól, inekciózták, felvágták, bevarták........ kikészültem,.... nemtom, szerintem nincs az a pénz amiért ezt megcsinálnám, csak éépp muszálj volt... :( már 4 napja be van dagadva...... sztem valami rosszul sült el...
2009. szept. 18. 09:24
 5/6 anonim ***** válasza:
Nyugi hamar meggyógyulsz,ne parázz. Kamillateás fürdetés,kis fertőtlenitővel mehet 1-2 hétig. Jobb lesz mint új korában.
2009. szept. 18. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
13%

Nekem elég durva volt a műtét, de igazán durva csak évekkel később lett :(


20 évvel a műtét után (!) egy varrat kiesett és a helyén, a lyukban meg mindig gyűlik a cucc, amit időről időre ki kell piszkálnom onnan, mert büdös. (Első tévhit: a körülmetélés higiénikus)


A makkom foltos, kiszáradt, olyan cserepes, mint a száj a hideg szélben, hámlik, egyszóval gusztustalan.

(Második tévhit: a körülmetélés esztétikus)


A makkra kis bőrcafatok vannak föltapadva, amik feszítenek, így a szex kb élvezhetetlen. Legalábbis drog nélkül nem megy (Harmadik tévhit: a szex isteni lesz tőle).


Nem értem, hogy ilyen barbarizmusra minek kell rábeszélni az embereket, nekem már nehezen magyarázza meg bárki is, hogy ez milyen hasznos és jó. A problémák, amik előjönnek, nehezen vagy sehogy nem orvosolhatóak :(

2009. dec. 14. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!