Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Makk érzékenység ellen mit...

Dejong kérdése:

Makk érzékenység ellen mit lehet tenni?

Figyelt kérdés
2013. márc. 25. 07:31
 1/8 anonim ***** válasza:
97%
Többet húzod le a bőrt róla mint eddig.Különben hogy szokná meg a bőrtelenséget.Legyen a makkod fürdésnél szabadon,de fekvéskor is szabaddá teheted.Elalszol úgy is visszacsúszik .
2013. márc. 25. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
95%
Azt lehet tenni, amit az első is javasolt: megpróbálod állandóan szabadon tartani a makkot. Néhány hét alatt meg fogja szokni ezt az állapotot, és hátrahúzva fog maradni a fitymád. Nagyon sok férfi így hordja.
2013. márc. 25. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
40%
Azért jó az, ha ott van az előbőr, amit rá lehet húzni. Én sokat fizetnék, ha lenne nekem :(
2013. márc. 25. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Üdv! Olvastam valahol régebben, hogy egyes férfiak összegöngyölt papírzsebkendőt tekernek a makkjuk alá, megakadályozva ezáltal a fityma visszahúzódását. Állítólag igen kellemes viselet és pár hét után enyhül a túlérzékenység. Továbbá egy nagyon vékony rétegben felvitt lidokainos kenőcs is segíthet, ezt ha jól tudom a körülmetélt férfiaknak szokták javasolni az urológusok a érzékenység mértékétől függően.
2013. márc. 25. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
92%
Kérdezd meg a zsidókat?
2013. márc. 29. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 poiu ***** válasza:
0%
NINCS túlérzékenység. Örvendezz. Ha túl korán mész el, az gond, de teljesen más probléma.
2013. márc. 30. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Csináld azt, hogy nem maszturbálsz egy hétig. Észre fogod venni a különbséget. Egyébként nem kell elleni tenni semmit, magától megszűnik.
2013. jún. 7. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Gergő512 válasza:
63%
Betadine kremet ajalom. Patikaban lehet kapni 2 het alatt meszunik az erzekenyseg.
2015. febr. 23. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!