Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Túlzott hiszékenység, érzékeny...

Túlzott hiszékenység, érzékenység ellen mit lehetne tenni?

Figyelt kérdés

14éves vagyok és elég érzékeny néhány dologra.Pl.:Megnézek egy horrorfilmet amibe van valami rémfigura akkor már nemtudok aludni, mert attól félek hogy idejön.Van hogy hajnal 1kor tudok csak elaludni.Vagy olvasok valami mítoszt vagy valamit ami kicsit ijesztőbb akkor ugyanez.

Alapvetően nem vagyok ilyen szellemlátó,természetfeletti izébizé de néhány dolog megfog.Vagy pl ha teljesen levan húzva a redőny úgy nemtudok elaludni csak akkor ha egy kicsit fel van húzva.

Nagyon égő már nekem is hogy ilyen vagyok de nemtudok mit tenni.Mit kellene tennem?Vagy menjek pszihológushoz?

(bunkók nemérdekelnek :P)



2012. okt. 31. 10:41
 1/3 anonim válasza:
100%
Várni pár évet. Az ilyesfajta dolgokra a legjobb gyógyszer a felnövés :) (ezzel arra akarok célozni, hogy nyugi, a te korodban ez normális :P)
2012. okt. 31. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Akkortájt én is parás voltam az ilyen dolgoktól.

Ha nagyon zavar, akkor persze kérhetsz segítséget.


De tényleg kinövöd.

Illetve járj egy kicsit utána a témának a másik oldalról is. Rengeteget megtudhatsz ha pszichológiáról vagy a parajelenségeket kritizáló szkepticizmusról is olvasol egy kicsit.

2012. okt. 31. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat :D
2012. okt. 31. 21:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!