Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Relatív fitymaszűkületem van?

Relatív fitymaszűkületem van?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Én egy 20 éves srác vagyok. Pár éve tudatosult bennem, hogy fitymaszűkületem van, ami bár a tisztálkodást nem akadályozza (vérpéniszem van), de viszont az ágyban határozatlan vagyok, mert attól félek, hogy egyszer megszorul a fitymám a makkom mögött. Legjobb esetben is csak a makkom feléig sikerül hátrahúznom a bőrt. Emiatt a problémám miatt soha nem élveztem úgy a szexet, ahogy én azt szerettem volna. Igen, tudom, hogy már régen el kellett volna mennem a dokihoz, de egyszerűen nem volt hozzá lelkierőm. Szégyelltem a dolgot. Nem egy párkapcsolatom is tönkrement az ebből fakadó esetlenségem miatt. De most elhatároztam magam, és elmegyek egy urológushoz, mert már nem akarok tovább így élni. Arra lennék kíváncsi, hogy előreláthatólag mennyi idő fog eltelni a dokinál való megjelenés és a teljes gyógyulásom között, ha ne adj isten körülmetélnek? És vajon milyen érzés lesz fityma nélkül élni? Mert nekem elég érzékeny a makkom. A legfinomabb érintéskor is fájdalom jelentkezik. Meg lehet majd szokni a fitymanélküli állapotot?

2013. márc. 26. 09:50
 1/9 anonim ***** válasza:
39%

Hali!


A félelmeid az egy dolog. A tájékozatlanság az még1.

Uis azt ki mondta neked, vagy honnan veszed, hogy a fitymaszűkület megoldása kizárólag a TKM (TKM = Teljes Körülmetélés)? Van rá számos módszer, amely már bizonyított, ha szakszerűen csinálják, és amely vagy műtéti, vagy nem műtéti mód!?


A másik dolog,... tudod mi a fitymaszűkület? Tisztában vagy azzal, hogy mik a jellegzetességei? Nem le7, hogy csak rövid a fitymaféked? :-o

Íme a különbség:

>> http://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__ferfiak-egeszsege__3..

>> http://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__ferfiak-egeszsege__2..


˙

***

Szégyellni azt, amiről nem te7sz, azt nem kell. Hasztalan, és csak visszafog, ahogy azt azóta teszi veled, amióta rájöttél, hogy ez a gáz (hogy szégyelled), és amire alapoztad félelmeid várát, ill. ami forrásául szolgált az önbizalomhiányodnak is, melynek tengere a sikertelen kapcsolataid! Nem?


Sokaknál telnek el évek, mire rájönnek, hogy hülyék! Beszélni róluk? Áá, nem, mer' az "gáz", meg "ciki", meg hasonló mondvacsinált logikátlan és értelmetlen baromság! Sok ostoba hülyegyerek hiszi ezt,... holott EZEN NINCS MIT SZÉGYELLNI! CSAK AZT, HOGY SZÉGYELLTED! :-o


Eltelik jó sok idő, mire ez tudatosul bennük, ekkor kapkodni kezdenek, s rohanni eszeveszetten,... de fejjel a nem megfelelő tájékozódás következtében megoldásnak hitt falnak. Az orvoshoz fordulni CSAK FELKÉSZÜLTEN SZABAD! HA NEM KÉSZÜLSZ FEL/NEM KÉSZÍTENEK FEL, a mai magyar egészségügyben elég gyakoriak a visszaélések, és TE IS LE7SZ ÁLDOZAT!!! TE IS LE7SZ a mások szemében MÁSVALAKI! :-o


˙


***

Lásd kivel van dolgod,... (ha már a keresőt nem ismered...)

>> http://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__ferfiak-egeszsege__1..


Itt olvas6od a további megoldási módjait a fitymaszűkületnek. Nekem se 10 perc volt, mire rájöttem, de én használtam a keresőt, és értekeztem olyan emberekkel, akik vagy átestek ezen, vagy megengedték, hogy elkísérjem őket ezen az úton, amelybe vágtak, és a helyes irányba vezessem őket, esetleg >>priviben megkerestek azzal a kéréssel, hogy készítsem fel őket az útra.


˙

Te mit szeretnél? Jól járni, vagy pórul? (Utóbbi kétségtelenül könnyebben LR7ő... do.Ob )

Akkor LÉGY FELKÉSZÜLT, TESSÉK RÁSZÁNNI AZ IDŐT ÉS ENERGIÁT, ADDIG NE MENJ AZ UROLÓGUSHOZ! :-o


Üdv: EE

2013. márc. 26. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
76%

Kb. 3-4 hét telik el a műtét és a teljes gyógyulás között. (teljes gyógyulás=szabad a szex)

Első pár nap lehet fura lesz fityma nélkül, de utána már fel se fog tűnni a hiánya. Maximálisan meg lehet szokni, hogy a makkod érintkezik az alsógatyáddal.

Próbálj meg több orvoshoz is elmenni és tájékozódni, nem célszerű elhamarkodni a döntést, mert csak negatív következménye lehet.

Ez a saját véleményem, de én életem egyik legkomolyabb kudarcának érzeném ha párkapcsolatom ilyen banális, teljesen jól kezelhető probléma miatt menne tönkre. Tehát igazad van, már jóval korábban is foglalkoznod kellett volna a problémáddal.

2013. márc. 26. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
16%

2013 van és jó eséllyel meg lehet oldani civilizáltan, anélkül, hogy lecsonkolnák az előbőrt. Amelyik orvos a teljes körülmetélést ajánlja, azt gyorsan hagyd ott, azt javaslom.

Nekem a teljes körülmetélés miatt van rengeteg problémám. Jórészt orvosolhatatlan :(

2013. márc. 27. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
24%

@ #3-as OFF:

Azért véled orvosol6atlannak, mert úgyis állsz hozzá.


Régebben kaptál tőlem is neveket, módszereket, ki az, aki elkezdte a semmiből visszanyújtani magának és sikerült neki, ill. mivel, te pedig topikokon át beállítottad magadat olyannak, mint aki komolyan csinálja, ill. egy 15 éves fiúnak adtad ki magad, aki uígy rosszul járt a TKM-mel, (könnyen felismer7ő volt a stílusod,) közben meg mindenkinél jössz azzal, hogy vállalod magadat arccal, meg mindennel, meg hogy te hiteles vagy, ezzel szemben pont te bújkálsz a legjobban más személyek ill. személyiségek mögé, de legfőbbképpen önmagad elől, nem is a fitymád miatt. :-o


Még amikor jószándékkal rákérdeztem nálad, hogy tudok-e segíteni, ill. hogy mutasd meg, mi a helyzet nálad, még arra sem voltál hajlandó, pedig anélkül esélyed sincs magadat hitelessé tenni mások szemében, csak az állandó "lejártlemez" ijesztegetéseiddel próbálsz 6ást érni, minden topikot a te siránkozásaiddal offolsz szét, nem tartod tixteletben mások véleményét, erőszakos vagy! Rajtam is uralkodni próbáltál, amikor segítő szándékkal rád>>priviztem, nem is tudom hány álnévről küldtél nekem fikázó, és/vagy fenyegető >>priviket, (megvan mind... szépen archiválva...) szóval egy magányos remete vagy, egy süllyedő hajó, mivel szép lassan mindenkit önmagad ellen fordítasz,... ismétlem... MINDENKIT! Pedig tudnál te normális is lenni, de nem akarsz! Elképesztően régi topikokba irkálsz, siránkozol a régmúlton, amelyek már abszolút passzívak, már senki nem ír beléjük, ahelyett, hogy hallgatnál a segítőidre és továbblépnél a beakadt lemezeden.



*** ** ***

Konklúzió:

A SAJÁT MAGAD MAGAD VAGY ÖNMAGAD LEGESLEGNAGYOBB ELLENSÉGE! :-o

Neked nem is az a legeslegnagyobb bajod, hogy körülmetéltek és ilyen lett amilyen, HANEM A HOZZÁÁLLÁSOD, ÉS A LUSTASÁGOD! LUSTA VAGY, GYÁVA, ÉS SZÁNNIVALÓAN OSTOBA!

> LUSTA vagy magad rávenni a kényelmes siránkozásodból, hogy abbahagyd, mer' neked így kényelmes,... újrapörgetni a lemezt.

> GYÁVA meg azért, mert nem bírsz szembenézni azzal, aki vagy, és nem mersz belevágni az általam, ill. mások által is javasolt fitymarekonstruáló alternatívák vmeikébe!

> A hozzáállásod és a tetteid pedig SZÁNNIVALÓAN OSTOBÁVÁ és LÚZERRÉ TETT ill. TESZ IS! A legnagyobb SZÉGYEN (önmagad szégyene) pedig az, hogy neked ESZED ÁGÁBA NINCS EZEN AZ ÁLDATLAN ÁLLAPOTON VÁLTOZTATNI! >:-o


Szóval rólad ennyit. Fejezd be a topikok leamortizálását, mert a segítség nem itt kezdődik!


Üdv: EE

2013. márc. 27. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
14%

A fityma belső bőre nem létezik, ezt nem is lehet létrehozni és idegeket oda "belerakni". Erről beszélek - többek között - amikor azt mondom, hogy orvosolhatatlan....


Amúgy meg ez továbbra se cset és nem is fórum, kérdésekre kell válaszolni, szerintem maradj ennél.

Kikérem magamnak, hogy én ok nélkül bárkit is gyaláztam volna bármikor is, nem tudom, hogy kiket és miket archiváltál, de nem is érdekel.

Szerintem te egy látens meleg pszeudokeresztény arc vagy, aki nagyrészt többet segít az embereknek, mint amennyire ijesztő, ezért van az, hogy általában pirosat nyomok a hozzászólásaidnál. Ez esetben nem pontozlak jóra, ha nem gond.

Az, hogy fenyegetek, azt kikérem magamnak. Meg 15 évesnek adom ki magam.... te normális vagy? Ne röhögtesd ki magad szerintem.


Maradjunk az alapszabálynál: a KÉRDÉSRE válaszolj, segíts a KÉRDEZŐNEK.


Megsúgom, nem én vagyok a kérdező.

Megvan lassan? Remélem....


Privátban beszélgess velem, ne a kérdező és más érdeklődők rovására állíts itt hazugságokat, nem erre való ez az oldal.

2013. márc. 27. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
25%

>...És mégvmi,...

"A fityma belső bőre nem létezik, ezt nem is lehet létrehozni és idegeket oda "belerakni". Erről beszélek - többek között - amikor azt mondom, hogy orvosolhatatlan....

_ Az idővel fejlődik ki, és neked a főbajod nem is ez, hanem, hogy nincs rajta bőr, a többi meg idővel jön magától. De mivel te sosem hallgatsz a jó szóra, nem is fogod megtapasztalni! :-)


"Amúgy meg ez továbbra se cset és nem is fórum, kérdésekre kell válaszolni, szerintem maradj ennél."

_ Te pl. SOSEM a kérdésre válaszolsz, ellenben mindenkit csak lebeszélsz, ijesztegetsz, fenyegetsz, és SOSEM a kérdésre válaszolsz, ez már számos topikban bebizonyosodott, aztán ha szembesítenek magaddal, akkor terelsz. Nevetséges vagy.


"Kikérem magamnak, hogy én ok nélkül bárkit is gyaláztam volna bármikor is, nem tudom, hogy kiket és miket archiváltál, de nem is érdekel.

Szerintem te egy látens meleg pszeudokeresztény arc vagy, aki nagyrészt többet segít az embereknek, mint amennyire ijesztő, ezért van az, hogy általában pirosat nyomok a hozzászólásaidnál. Ez esetben nem pontozlak jóra, ha nem gond.

Az, hogy fenyegetek, azt kikérem magamnak. Meg 15 évesnek adom ki magam.... te normális vagy? Ne röhögtesd ki magad szerintem."

_ Ez itt mind RIZSA! Az álszemélyiségeid meg TÉNYEK!


"Maradjunk az alapszabálynál: a KÉRDÉSRE válaszolj, segíts a KÉRDEZŐNEK."

_ Előbb talán te is magadból indulj ki, viszont mielőtt másoknak "segítesz" olyan módon, ami tolerál6atlan, TANULJ MEG MAGADON SEGÍTENI TE SZERECSÉTLEN! Mert az oldal lényege, hogy a segítségével MINDENKI TALÁLJA MEG A BAJÁRA A MEGOLDÁST, nálad meg megadtuk a megoldást, DE TE CSAK BAXOL RÁ ÉS MAGADRA IS!


Ez vagy te... másokat lepontozó LÚZER!


Üdv: EE

2013. márc. 27. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Villácska válasza:
Nemtudom mitől félsz, én sajnálom hogy nem metéltek körbe pedig semmi gondom nincs vele. Megvastagodik rajta a bőr, tovább bírod a szexet, és még higénikusabb is.
2013. márc. 28. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
0%
Nem kell idegenkedni a körülmetéléstől, nagyon egészséges, jó dolog és nemcsak a férfiak számára, hanem a női oldalon is. Nagyon sokan megcsináltatják, Magyarországon is terjed. KB 1 hónap alatt meg fogod szokni a fedetlen állapotot és elmúlik a túlzott érzékenység. A fedetlenséget a műtét előtt ki tudod próbálni úgy, hogy állandóan hátrahúzva tartod, ha alapállapotban vissza tudod húzni a fitymád. Így a gyógyulási idő alatt már a makk nem lesz annyira érzékeny! Sok sikert!
2013. márc. 30. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

#9 nem reklámozza ám, á dehogy... :)


http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__egyeb-kerdesek_.. – ahogy itt sem :)

2013. márc. 30. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!