Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Fitymaszűkületről lehetne pár...

Fitymaszűkületről lehetne pár kérdésem?

Figyelt kérdés

Huszas éveim elején járok.A péniszemen a fityma lankadt állapotban hátra jön,mereven sajnos nem.Eddig nem okozott ez problémát szexuális életem során,de megismertem egy lányt,akinél más érzek,és tényleg csak miatta szeretném megcsináltatni,egy urulógushoz elmenni.

Mire számíthatok?

Milyen összeget kérnek egy ilyen procedúráért?Mennyi ideig tart a műtét?Altatnak,vagy ébren kell végig bírnom?Mennyire fájdalmas?Mennyi idő után lehet utána szexuális életet élnem?Ugye nem kell bent maradnom kórházban?

Magyarán minden tapasztalat érdekel,amit ha megosztotok velem megköszönöm

22F


2013. márc. 26. 19:23
 1/10 anonim ***** válasza:

Ugyan nem műtöttek ezzel,de akik ilyen műtéten estek kersztül,kis tájékoztatást adtak .

Tb re csináltasd .Így is azt az ellátást kapod .A műtét

kb 15-20 perc . Altatni csak a fiatalkorúakat szokják ,de ez nem zárja ki,hogy esetleg nem altatásban lesz .

Érzéstelenitésnél is csak 1 szúrást érzel,ez kicsit kellemetlen . Ezen kivűl a műtét során semmilyen fájdalmat nem érzel .Utána az első hétben lesznek fájdalmak,kellemetlen érzések .A műtét előtti napon kell

befeküdni,a műtét délutánján már adnak is ki.Sex kb

5-6 hét után .

2013. márc. 26. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
53%
Ne haragudj, de ezt már itt millióegyszer leírták itt is meg máshol is, ugyanezekkel a kérdésekkel, mint amiket te is feltettél itt. De te is csak kiírsz +1-et, meg +1-et, és +1-et, ezek pedig szépen elnyomják azt a keveset, amelyben az érdemleges válaszok le vannak írva,... lustaságból, tökértelmetlenül. Eleve ezen az oldalon is ma már legalább 3x feltették ugyanezt a kérdést, vagy ilyen, vagy nem ilyen megfogalmazásban, de a lényege ugyanaz! Lefogadom, körül se néztél, csak kiírtál egy kérdést ide, mert lussta vagy keresni! Új választ úgysem fog tudni adni senki rá, max. jönnek mindig ugyanazok. :O
2013. márc. 26. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Egyetértek az előttem szólóval...


De azért mondd már meg, mennyire nem megy hátra az a nem megy hátra?

2013. márc. 30. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Ha van előváladékom hátra megy legújabban,csak fájdalmasan,ezt meg nem akarom így erőltetni . :(
2013. márc. 31. 12:14
 5/10 anonim ***** válasza:

Szia! Nekem is szűkületem volt, bár hátra tudtam húzni, de fájt egy kicsit. A dologra több megoldás van (bemetszés, Z-plasztika, körülmetélés, otthoni tágítás, bár ebben az otthoni tágításos marhaságban nem hiszek), de kérdésedből azt szűröm le hogy a körülmetélés érdekelne.


Engem hétfőn műtöttek, TB alapon, de adtam a dokinak egy kis pénzt. Ébren műtenek ebben a korban már, műtét után kis megfigyelés, aztán irány haza. Nekem a műtét fájt, a gyógyulás nem, másoknál ez általában pont fordítva volt ahogy olvastam. A dokim nekem azt mondta, hogy 3 hétig csak vizelésre lehet használni, de ahogy elnézem a sajátom, a jövő hét vége fele már óvatosan újra rendeltetésszerűen lehet használni :)


Ha valami érdekel még, privizz nyugodtan!


Üdv!

2013. márc. 31. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Az annyira nem durva probléma. Pontos diagnózishoz menj el dokihoz, de nem fognak azonnal neked esni. A fityma eltávolítása (körülmetélés) hosszú felépüléssel jár, szóval ha mostanában akarod használni is a farkad, nem jó ötlet. Először érdemes amúgy is a kevésbé drasztikus megoldásokkal megpróbálni javítani a helyzeten. A te esetedben a fityma nyújtása valószínűleg segít.
2013. márc. 31. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

@ #5-ös

"Engem hétfőn műtöttek, TB alapon, de adtam a dokinak egy kis pénzt."

"Nekem a műtét fájt, a gyógyulás nem,..."


Már ne is haragudj, javíts ki, ha tévedek, de nem azért adtál pénzt az orvosnak, hogy ne fájjon a műtét? :O


Pont az ilyenek miatt kerülnek mások hátrányosabb helyzetbe, hogy egyesek pénzt tömködnek az amúgy is sz@r munkát végző orvosok zsebébe...


Pontosabban,...


...az eseted is precedensértékű, hogy lóf@szt nem ér az sem, hogyha pénzt adsz az orvosnak, attól még ugyanazt a sz@r ellátást kapod, és ugyanúgy érezni fogod műtét közben a fájdalmat, mint mások is. Ostoba cselekedet volt ez a részedről! Semmi értelme nem volt így, és csak elpuhányítod így az orvosokat! :O

2013. ápr. 1. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

A műtét után adtam, tudomásom szerint akkor szokás adni. Mellesleg nem adtam neki hatalmas összeget, a negyede sincs annak, mint amit egy profi magánorvos elkér.


Másrészt meg, úgy gondolom, hogy egy jó orvos megérdemel egy kis pluszt, hisz tudjuk hogy mennyit keresnek. Sokan abban a tévhitben élnek, hogy egy orvos a műtétei után kapja a rendes fizetését, de nem, mivel közalkalmazott. ~10 év tanulás után szerintem nem ennyit kéne keresniük, mégis (már amelyik) jó munkát végeznek. Én sem azt mondom hogy milliomosokat kell csinálni belőlük, de egy kis plusz szerintem még nem katasztrófa.


Végül pedig megjegyezném, hogy nekem így jobban "megérte", hogy a műtét közben voltak fájdalmaim, mint az, amit sok helyen olvasni, hogy a műtét egyáltalán nem fájt, de a gyógyulás hetei szinte kibírhatatlanok voltak..

2013. ápr. 1. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

"Én sem azt mondom hogy milliomosokat kell csinálni belőlük, de egy kis plusz szerintem még nem katasztrófa."

Ez kábé olyan, minthogy azt mondod, le akarsz szokni a dohányzásról, DE ... még egy utolsó slukk belefér! (Aztán meg marad minden a régiben.) Én nem adtam volna, már azért sem, mert (teljes körülmetélés?) műtét közben voltak fájdalmaid, igaz, azokat nem részletezted, hogy mifélék, illetve, hogy mit éreztél alatta, de a fájdalmat úgy gondolom nem kell magyarázni!

2013. ápr. 1. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Voltak fájdalmaim, jeleztem is az orvosnak, és ő egyből adott utána még érzéstelenítőt.

A fájdalmak akkor voltak, amikor a fitymámnak azt a részét vágta ami elég heges volt (gondolom gyulladásban is lehetett, emiatt nem lehetett teljesen elérzésteleníteni), meg amikor égették az ereket, és a végén a varrásnál. Mind a 3 alkalommal kaptam plusz érzéstelenítőt!

2013. ápr. 1. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!