Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Meddig lehet bírni elélvezés...

Meddig lehet bírni elélvezés nélkül körülmetélés után? Meddig egészséges, hogy nem élvezek el, illetve a szervezet egyszer majd magától magömlést csinál nekem?

Figyelt kérdés

Most 2013 március 19.-én csinálták nekem meg a körülmetélést. Azt mondták teljes lesz, mert azt könnyebb csinálni. Én ennek tudatában kamilláztam és sebfertőtlenítgettem.

Láttam ugyan, hogy szokatlanul sok a bőr a makk után, de gondoltam, majd ha a fityma ami megduzzadt lelohad és utána rá tudom húzni a fitymát.

Ezzel szembe ma 29.-én mentem varratszedésre.

Dokibácsi semmit nem mondott el nekem úgy tűnik, mert azt mondta részleges körülmetélésem volt és ma húzta vissza jó sok fájdalom árán, mert ugye ödémásodott. Így jött ki a varratok nagy része. Aztán nem láttam mit csinált, de azt mondta hogy kinyomja belőle a vizet. Ez nem kellemetlen volt, hanem fájt, de nagyon. Most legközelebb húsvét után kedden megyek újra hozzá és megnézi mi a helyzet. Most legalább már a fityma védi az érzékeny részeket, bekente mindenféle jóval, ezért remélem minden rendben lesz.

És aggaszt hogy március 17.-én volt utoljára kézi magömlésem, de azóta semmi és hogy ez nem baj-e?

Apám azt mondja, hogy belém rohad. Remélem nem. Szerintetek?



2013. márc. 29. 16:37
 1/4 anonim ***** válasza:
63%

Nem fog beléd rohadni,mert szervezet megoldja ezt,méghozzá több lehetősége is van rá .10-14 nap útán nemi álom kiséretében kiürül.Vagy ugyan ekkor nem kifelé hanem a prosztatába jutás után a húgyhólyagba jut,és reggel már

ki is pisiljük.De van hogy egyszerűen felszívódik a szerzetbe .A herék folyamatosan termelnek szünet nélkül.

Mp.kén 2-300 sperma keletkezik .

2013. márc. 29. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
51%
Elég normálatlan apád van, ha ilyet mond.
2013. márc. 29. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
50%
Csak nem izraelita vagy ? Nem lesz semmi bajod,hülyeség...
2013. máj. 7. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
első válaszadó segíteni próbál, de biolódiai ismeretei kicsit zavartak.lényeg hogy ki fogja üríteni a szervezeted, ennek a legegyszerűbb módja az éjszakai önkéntelen magömlés, szóval fehér alsóban aludj ;-)
2013. jún. 19. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!