Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Urológushoz kell mennem, és...

Urológushoz kell mennem, és előtte négy napig nem verhetem ki. Szerintetek ki lehet bírni?

Figyelt kérdés
2013. márc. 30. 10:41
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
At élet nagy problémái. Igen, ki lehet bírni.
2013. márc. 30. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
61%
...De nem könnyen. (Persze, kinek milyen a libidója.) Hány éves vagy? Gyakran rárántasz?
2013. márc. 30. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Az ember rengeteg mindent ki tud bírni. Képzeld, még ezt is...
2013. márc. 30. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Ha a helyzet úgy hozza,még többet is ki kell .
2013. márc. 30. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Óriási marhaság amit feltételezel!

akár az urológus vizsgálat előtt 5 perccel is ráránthatsz ha akarsz és tudsz!Ki mondta azt a hülyeséget hogy napokkal előtte le kell állnod???

Amúgy ki lehet bírni sőtt a gondok nem a vizsgálat előtt hanem utánna jöhetnek mert beavatkozástól függően valóban nem ajánlott dolog lehet a szex néhány napig-hétig.

2013. márc. 30. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

"akár az urológus vizsgálat előtt 5 perccel is ráránthatsz ha akarsz és tudsz!Ki mondta azt a hülyeséget hogy napokkal előtte le kell állnod??? "


Az urológus mondta ezt a "hülyeséget". A spermiumok életképességének vizsgálatához van erre szükség. Ha nem tudsz valamit, ne szólj bele, okostojás.


20 éves vagyok, naponta 3x is szoktam.

2013. márc. 30. 11:14
 7/13 anonim ***** válasza:
Grat a napi háromhoz. Nekem azért az kicsit sok így 35 évesen már:-D.
2013. márc. 30. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
20 évesen gondolom azért neked is ment.
2013. márc. 30. 12:50
 9/13 anonim ***** válasza:

Hülyén megfogalmazott kérdésre hülye választ lehet adni.

Ha közölted volna hogy miért is kell 4 nap szünet értelmes választ lehetett volna adni.Amúgy változatlanul túlzó a 4 nap hiába mondta urológus-az is változatlan hogy simán ki lehet bírni akár 4 hétig is-brutális szexőrült aki nem bírja.

2013. márc. 30. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Spermavizsgálat szerint teljesen reális a 4 nap, sőt én úgy tudtam 5 napig kell várni előtte. Amúgy simán kibírható, fogd fel úgy hogy kihagysz pár napot, pihenteted a gyíkot és utánna majd milyen kellemes megkönnyebbülés lesz újra csinálni.
2013. márc. 30. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!