Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Természetes alapanyagú tesztos...

Természetes alapanyagú tesztoszteron szint növelő készítmények, mint a Testabolic vagy Tribooster, amellett hogy nagyobb izomtömeg növekedést ígér, okozhat kopaszodást illetve erőteljesebb szőrösödést?

Figyelt kérdés
A tesztoszteron miatt, mert akinak magas ezen hormon szintje, azok kopaszodnak és jóval szőrősebbek, mint akiknek alacsony szinten van.

2013. ápr. 3. 13:14
 1/4 anonim ***** válasza:
Akiknek eléggé magas,ott jobban kijön a férfias jelleg.Akiknél ez csökkenőben van ,kopaszodhatnak is .
2013. ápr. 3. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Akkor fogalmazzunk úgy, hogy nekem alacsony tesztoszteronszintem van de még a határ fölött. Nem emléxem pontosan, de az érték 200-800 között nekem olyan 300 a tesztoszteron szintje. Nem vagyok annyira szőrös, emiatt, de ha szedem ezt, lehetek macis?

És a kopaszodásra meg azt képzeltem, hogy akinek magad tesztoszteron szintje van csak az kopaszodhat és ettől a terméktől még jobban fog?

2013. ápr. 3. 13:27
 3/4 anonim válasza:

Szia!

A kérdésbe beleírtad a választ. "természetes". Ezek a természetes készítmények nem belerúgnak a termelésedbe, hanem optimalizálják azt. Tehát minimális pozitív változást fogsz észlelni. Amitől te tartasz, az a kokszos kis b***kkal történik meg. (a versenyzők kokszolhatnak, a feszengős kis hobbiból kokszolósokra gondolok, akik nem eme tesztofokozókat használják, mint amiket írtál, hanem konkrét hormonokat)

2013. ápr. 28. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A termékek, amiket leírtál nem annyira hatékonyak a tesztoszteronszint növelésében. Igaz nagy mennyiségű szaponint tartalmaznak, de nem a megfelelő fajtából. Ezek hatóanyagtartalma max 3%! Így nem okoznak kopaszodást! A weider termékei viszont már iden! Ott 20% a prodiscin saponin aránya, ami a tesztoszteronszint leghatékonyabb növelője! De ha sikerül Bulgár tribuluszt szerezned. Ott már 60% a prodiscin aránya! Itt már van kopaszodás, de még edzés nélkül is érzed az izmosodást. És amit a f..rkaddal művel. Az eszméletlen. A csajomnak 8 orgazmusa volt. Olyan voltam mint egy fedező bika! Az agyam kikapcsolt. Olyan volt mint a drog. A tesztoszteron irányított. Ha megkívántam a nőmet szabályosan szétk...tam. Nagyon imádta. Egy év használat után kezdett hullani a hajam. Azonnal abbahagytam a szedését. A hajhullás is megált. Azóta triboosztert szedtem, de az semmi ezekhez képest!
2014. okt. 27. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!