Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » A páromnak alacsony a tesztosz...

R.Anitaaa kérdése:

A páromnak alacsony a tesztoszteron szintje elkezdte a Testolic injekció beadását! Eddig 1en vagyunk túl, de nem tudom ennek milyen hatása van a szervezetére,4-5 hétig heti 2 szuri mennyire káros? Hatásai?

Figyelt kérdés
A párom 10 éve konditerembe jár 95kg sportos testalkatú!Másfél éve szeretnénk babát,de sajnos nem "sikerült" ezért gondolta a szurit!Más szteroidokat nem szedett és nem is szed!Légyszi csak azok írjanak akik tényleg értenek ehhez!!!Köszi

2013. márc. 24. 15:39
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
58%

"Légyszi csak azok írjanak akik tényleg értenek ehhez!!"


Akor orvoshoz menjetek, ne itt kérdezgessetek...

2013. márc. 24. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
94%

Honnan gondolja, hogy alacsony a tesztoszteron szintje?

Honnan gondolja, hogy miatta nincs gyerek?

Honnan gondolja, hogy a tesztoszteron megoldja?

2013. márc. 24. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
82%

Tökéletesen igazat irt az 1, 2 es válaszólónak.

Amikor elkezdte szedni miért nem kérdezett meg egy orvost,

mivel járhat ez .Most is oda kellene fordulni .

Nem gondolom ,hogy nagyon dicsérné a doki is .

2013. márc. 24. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
67%

A bevitt külső hormon csak a saját hormon termelést csökkenti. Testtömeg növelésre jó én úgy tudom,

ha eddig még is jó volt a hormon szintje , majd a tizedik injekció beadása után alacsony lesz.

Honnan tudja, hogy alacsony a hormon szintje? Mi baja a heréinek? Vagy a mellékveséje beteg?

2013. márc. 24. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
61%
ha külsőleg visz be valaki hormont, előfordulhat, hogy a kis herécskéi észlelni fogják, hogy nahát, itt más is termeli a tesztoszteront, akkor nekünk már nincs is dolgunk, majd leállnak... nos ebben az esetben gyerek már biztosan nem lesz, ráadásul miután leáll a szurikkal, megjelennek a női nemi jellemzők... elvékonyodik a hang, megduzzad a cici, hangulatingadozások, sírógörcsök....
2013. márc. 24. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Vérvizsgálatból derült ki,hogy alacsony a tesztoszteron szintje és megkérdezett egy főorvost,hogy ez a "szuri" segítene-e neki!

A doki azt mondta,hogy próbálja meg...és nem adott semmi pontos információt..:/

Ez nem volt valami megnyugtató ezért gondoltam,hogy ha valaki jártas ebben akkor talán tud segíteni!

Köszi annak aki tényleg segített!

Az első válaszadónak üzenem,hogy pont az ilyenek miatt kértem,hogy csak olyanok írjanak akik értenek hozzá,mint ő...!!!Nem kötelező válaszolni!!!!

2013. márc. 25. 14:16
 7/11 anonim ***** válasza:
40%
Jobban járna a világ, ha nem szaporodnátok.
2013. márc. 25. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Az előző kommentet nem én írtam.


A tesztoszteron külső pótlása kockázatos, mert ahogy írták a szervezet saját (eleve alacsony) termelését még jobban visszafoghatja, ami a kezelés leállításával sem biztos, hogy helyreáll.


Nem tudom milyen doki mondta, de ez csak szoros orvosi felügyelet mellett ajánlott. Egy andrológiai vizsgálatok voltak?

2013. márc. 25. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Másik vizsgálat nem volt,mert a doki nem írt ki semmi mást!

Akkor lehet,hogy inkább leállunk ezzel a szurival...:/ Köszi a választ :)

Nem tudom miért baj ha valaki 10 éves párkapcsolat után szeretne babát...azoknak mond inkább akik orrba-szájba szülnek 5-10 gyereket is...!

Nem tudom neked van-e gyereked,de nem kívánom,hogy olyan helyzetbe legyél,mint amilyenbe mi vagyunk...!Mert aki szeretne babát annak sajnos nem jön össze,bezzeg aki nem becsüli meg,nem neveli a gyerekét(majd más eltartja aki dolgozik) alapon...annak van amennyit akar...:(

Remélem ezt a választ te sem gondoltad komolyan...ha meg igen..nem tudom minek foglalkozol a kérdéssel ha nem érdekel...

2013. márc. 26. 08:19
 10/11 anonim ***** válasza:

Arra gondolok, hogy például ilyenkor alap egy spermium vizsgálat.

Ha nincs elég életképes, akkor semmi nem garantálja, hogy a tesztoszterontól lesz.

Az sem biztos, hogy nála van a probléma, hiszen ez egy kétemberes projekt.


Az orvos írta fel a szert? Csak mert itthon, ha jól látom nincs is törzskönyvezve.

Én elhagynám a szert, és keresnék egy felelősségteljesebb orvost. Ha gyereket szeretne, akkor egy andrológiai kivizsgálás javasolt, amihez vagy a háziorvost, vagy egy urológiai rendelést keressen fel először.

2013. márc. 26. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!