Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » A herevisszér-tágulat a...

A herevisszér-tágulat a TESZTOSZTERON-termelést is befolyásolja?

Figyelt kérdés
Lehet ettől valaki kevésbé férfias?
2013. ápr. 3. 13:35
 1/10 anonim ***** válasza:

Ha a hereviszér gátolja a here működését,akkor a tesztoszteron termelést is .Ami legjobban befolyásolja a

férfiasságot ,az meg a tesztoszteron .Innéttől ...

2013. ápr. 3. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
De... mégis milyen következményei vannak ennek? Már kb. 12 éves korom óta megvan... ez azt jelenti, hogy egész kamaszkoromban nem voltam elég... férfias?
2013. ápr. 4. 22:10
 3/10 anonim ***** válasza:
A hormontermeléshez semmi köze, az első egy iagazi szaki. A termékenységet annyiban befolyásolja, hogy a spermiumok nem szeretik a meleget, ezért is vannak a herék a zacsiban a testen kívül. A visszér tágulat miatt egy kicsit melegebb van nekik mint kellene ezért több életképtelen lehet köztük mint normál esetben, a hormonokra ez nem hat. Ennyi.
2013. ápr. 5. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Mi fel eve foglalkozunk a temaval,mutetunk is volt es a doki mondta,hogy a herevisszer tagulat csokkenti a tesztoszteronszintet!
2013. ápr. 6. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Remek, hárman kétfélét mondanak... egyébként megkérdeztem egy urológust, ő is azt mondta, hogy csökkenti.


Most már csak arra lennék kíváncsi, hogy mivel jár ez a csökkenés. Lányosabb leszek?

2013. ápr. 6. 19:10
 6/10 anonim ***** válasza:
Nekem olyan 16-18 éves korom körül diagnosztizálták a herevisszér tágulatot, azóta csak egyre szőrösebb lettem, már-már zavar is annyira, a hangom mély, állandóan kanos vagyok, ha csökkent is esetleg a tesztoszteron szintem akkor rossz belegondolni mi lenne ha még több termelődne bennem. Ja, most 29 éves vagyok és nem műttettem meg.
2013. ápr. 7. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Hm, ez érdekes. Neked mennyire súlyos a tágulat? Nekem a 3. stádiumban van, vagyis kívülről látható, erősen tapintható, és fájdalmat is okoz.
2013. ápr. 7. 12:19
 8/10 anonim ***** válasza:
Nekem is, bár nem igazán, vagy csak ritkán fáj, régebben talán gyakrabban volt kellemetlen húzódó érzésem tőle ill. tapintásra érzékeny, a stádiumát nem tudom, már rég voltam urológusnál, a papírom meg nincs meg már a diagnózisról. Nekem azt mondta akkor, hogy max a termékenységet befolyásolja mert ugye befűt kicsit a spermáknak azok meg nem szeretik a meleget, ha eljönne a gyerekvállalás és baj van akkor megműtetthetem ill, ha szeretném bármikor elvégezhetjük a beavatkozást, engem ez nem érintett eddig hátrányosan gyereket még biztos nem szeretnék, úgyhogy ennyi.
2013. ápr. 7. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Látom áprilisi a kérdés de én is megosztanám a tapaszatalataimat. Kb 2-2,5 éve voltam orvosnál akkor megállapította, hogy viszértágulatom van (de akkor már szerintem vagy féléve megvolt). Komolyabb fájdalmat nem okoz, néha a csípőmnél. Fogalmam sincs van-e hatással a tesztoszteron szintre, viszont 2 éve mikor az orvosnál jártam, még 69-70kilós srác voltam a 185centimhez képest, azután elkezdtem edzeni most 83kiló vagyok. Jó kérdés vajon gyengítette-e a teljesítményem amit írtok. Szőrzettel sincs baj, gyorsan nő és mindenhol. Nekem az lenne a kérdésem, hogy lehet-e rossz hatással a szexre a viszértágulat?
2014. szept. 21. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Lorant Endre válasza:
Szia, olvastam, hogy Neked is van herevisszér tágulatod. Én 31 éves vagyok, sajna nekem is megvan pár éve, de gyúrok mellette, amitől csak egyre rosszabb, de megműttetni nem merem. Az a gond nálam, hogy szerintem nekem szétkúrja a merevedésem is, mert gyakorlatilag sokszor nem úgy áll a cerka ahogy kellene, magyarul nem kőkemény. Nálad vannak ilyen gondok??
2015. jún. 15. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!