Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Gond lesz az ágyban? (lent)

Gond lesz az ágyban? (lent)

Figyelt kérdés
Ha megpróbálom visszahúzni a fitymám, egy picit fáj, és nem megy le teljesen. Tudok majd így szexelni? Szerintetek a műtéten kívül mi segítene rajtam?

2013. ápr. 4. 14:36
 1/5 anonim ***** válasza:

Mennyi idős vagy?

Amúgy sok ilyen válasz van itt hasonló problémára.. egyesek azt mondják hogy húzogasd, és elvileg lejjebb megy, de hogy kell-e tenni rá valamit (pl krémet) vagy sem ,azt nem tudom.. valaki szerint jó ha elmész a dokihoz, nem fogja levágni a fitymát, hanem csak izé.. nem tudom mit csinál, de segít :D

2013. ápr. 4. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

A kérdés kettős ,és a koroddal összefügg.Ha fiatal vagy

műtéten kivűl más megoldás is van ,nem csak a műtét .

2013. ápr. 4. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Menj el urológiára, ott majd megnézik és elmondják, hogy mit lehet tenni.
2013. ápr. 4. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
14 éves vagyok. Állítólag a húzogatás segít. Ha bekenem valami olajjal, és úgy próbálom hátrahuzogatni, akkor segíthet? hiszen most, kamaszkorban fejlődik ki a farkam.
2013. ápr. 4. 14:54
 5/5 anonim ***** válasza:
Mar 6 eves korodota anyukadnak kellett volna visszahuzogatni, mert sok esetben mutet amegoldas. Minel hamarabb szaladj az orvoshoz.
2013. ápr. 4. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!