Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Segítség! A makkom tetején...

Segítség! A makkom tetején van egy ilyen kis hús. Ez mi lehet? Olyan mint ha a húgy csőből jött volna ki! Szerintetek? Orvost keressem fel? (még nem voltam csajjal tehát nem lehetek beteg)

Figyelt kérdés
2013. ápr. 4. 21:28
 1/10 anonim ***** válasza:
Eddig nem vetted észre? Ha már lett volna sexuális kapcsolatod azt mondanám,elképzelhető,h condyloma.Így nem biztos. Mindenképpen mutasd meg orvosnak!
2013. ápr. 4. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
De észrevettem már csak eddig nem zavart aztán inkább megkérdem h nem lehet e valami?
2013. ápr. 4. 21:36
 3/10 anonim ***** válasza:

???? :O

Milyen kis hús??? :O


Fotót kérhetünk róla, ha megengeded a kérést?

2013. ápr. 4. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Ha eddig is ott volt ne ijedj meg. Valószínűleg egy jó indulatú kötőszövet,v.nyálkahártya szaporulat.
2013. ápr. 4. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nézesd meg urológussal .Pénzbe nem kerül,de bizonytalanságba lenni a legrosszabb .
2013. ápr. 4. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Hali!


_ Hány éves vagy?

_ Nem olyan ez a kis "hús" a tiéden, mint az alábbi topik Kérdezőjének is?

>> http://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__ferfiak-egeszsege__7..


Üdv: EE

2013. ápr. 5. 03:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Igen ugyan ilyen csak nem piros.
2013. ápr. 6. 17:31
 8/10 A kérdező kommentje:
De ennek van valami neve? És semmi bajom nem lehet ugye?
2013. ápr. 6. 17:36
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Amelyekkel az eddigiekben már volt szerencsém találkozni, esetleg vizsgálni is, azok nem voltak kórosak, uígy fejlődtek ki, mint amilyennek te is leírod, már jelentős ideje ott voltak. Méretileg nem változtak, problémát különösebbet nem okoztak, csak ott voltak, és ez a gazdájukat zavarta csak. Ha ez a "vadhússzerű kitüremkedés" ugyanilyen, mint amit a >>topiklinken xtül mutattam neked, akkor nem kell aggódnod, mert nem vsz., hogy kóros. Pontos megnevezése előttem nem ismert, de sztem attól, hogy most te tudod a pontos nevét, nem fogsz megnyugodni. Azt is tudd, hogy a te eseted egyedinek minősül, ahogy minden fitymaszűkület/rövid fék is egyedi a maga nemében, azokat sem le7 sablonosan elbírálni, látatlanban meg pláne nem!


Azt tudom neked tanácsolni, hogyha ez csak esztétikailag zavar, úgy fogadd el azt, h. ott van, mert ellene nem tudsz tenni semmit. Műttetni meg sztem nem akarod, az egy valag pénzkidobás lenne a részedről, uakkor minden orvosi beavatkozásnak van némi kockázata is, elsősorban nyílt seb/égetés esetén, miközben a csajokat -- ha szeretnek téged -- úgysem izgatja. A fütyi esztétikuma ill. funkcionalitása ált. a viselőiket jobban izgatja, mint a csajokat, így téged is.


Ha úgy érzed, szeretnéd véleményeztetni a fentebb leírtak ellenére is, úgy azt >>privin xtül megte7ed,... vagy fordulj orvoshoz. De én csak annyit mondok,...

NYUGI, és FEL A FEJJEL! ;-)


Üdv: EE

2013. ápr. 6. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Vannak akiknek ilyen "kifordult" húgycsőnyílásuk van, vannak akiknek meg inkább "behorpadt" fajta ^^ Ha nincs vele gond, ne aggódj miatta!
2013. ápr. 8. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!