Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mi lehet ez a csomó a mellemben?

Mi lehet ez a csomó a mellemben?

Figyelt kérdés
Kb egy fél éve vettem észre hogy vannak kissebb nagyobb csomók a mellemben és (ez egy kicsit érdekesen hangozhat de) amikor megnyomom erősen ilyen fehér cucc jön ki belőle. Lehet hülyének néztek, de nem tudom honnan jött az ihlet hogy nyomkodjam. 16/F

#mell #beteg #csomó #vagyok :-\
2013. febr. 22. 21:38
 1/3 anonim ***** válasza:
Egy fél éve észrevetted, és még nem voltál vele orvosnál??? Én nem értek hozzá, de akár komoly is lehet, nem normális a csomó a mellben. Én a helyedben hétfőn reggel a dokinál kezdenék!!!
2013. febr. 22. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ez az csomó lehet,ami kamaszkorban minden fiunál van.

Van akinél előbb ,van akinél később .Ez olyankor van mikor a fiuk kezdenek férfiasodni is.A hormonok váltják ki.

Nem beszélsz hülyeséget,valóban jön a fiuk melléből is

fehér nedv.Ne nyomkodd,mert azzal valóban gondot okozhatsz

magadnak .Begyullad és nagyon fájdalmas lesz .Elég huzamos ideig elvan ez a fiúk mellében.

2013. febr. 22. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Kösz
2013. febr. 23. 07:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!