Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Fiúk! Higiéniai megfontolásból...

Fiúk! Higiéniai megfontolásból érdemes szőrteleníteni a végbélnyílás környékét? Ti szőrtelenítitek?

Figyelt kérdés

2013. ápr. 4. 22:33
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
80%
Ezzel vitatkoznék: a kopasz (csupasz) "kuki" bejön a nőknek! :-)
2013. ápr. 8. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
100%

Nekem kozmetikus gyantázza le, nem nagy dolog.

Egyszer leborotváltam, de amikor nőtt vissza, akkor iszonyatosan viszketett. Gyantával nincs ilyen gond.

2013. ápr. 8. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 A kérdező kommentje:
De kozmetikusnál nem nagyon gáz az ánusz körül borotváltatni? Hogy működik egyáltalán? Be kell hajolni és hajrá? Hol lehet egyáltalán olyan kozmetikust találni, aki bevállal ilyet?
2013. ápr. 8. 20:49
 14/29 anonim ***** válasza:
Találni nem lehet, személyesen kell érdeklődni. Ha ápolt vagy, tiszta, és perze ha előtte megfürdesz, akkor megcsinálják. Ha nem, akkor elhajtanak, hogy nem vállalnak ilyet. Felfekszel az ágyra, széthúzod a feneked, és legyantázza: ennyi.
2013. ápr. 9. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem gáz fiúknak sem kozmetikushoz járni gyantáztatni. :)


Én évek óta szőrtelenítem, eleinte borotváltam magamnak, de mostanában én is kozmetikusnál gyantáztatom. Sőt, nem csak a hátsó felem gyantáztatom, hanem a teljes intim tájékot is. Első alkalommal ez mindenkinek fura, nekem is az volt, de tök jófej a kozmetikus csaj, hamar feloldódtam. Mindig elbeszélgetünk közben valamiről, így a figyelmem is elterelődik a fájdalomról. Ma már teljes természetességgel járok kozmetikushoz, ez a havi rutin része.

28F

2013. ápr. 10. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:

Ja, és nekem hason fekve gyantázza, közben irányítja a kezem, hogy hol feszítsem a bőrt. A popsi gyantát amúgy sok kozmetikus vállalja, szóval ne félj megkérdezni őket.

28F

2013. ápr. 10. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
10%
Igazi férfiak kozmetikába,kopasz pélóval!Bravó,elég gáz,hogy több férfi féleség jár kozmetikába mint nő.Magadnak is le tudod borotválni a végbél szőrőd,kennd be jól szappannal és óvatosan borováld le,más is meg tudja csinálni.
2013. ápr. 11. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
34%
Mennyi kis b.zi van itt!
2013. ápr. 18. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 JulesM111 ***** válasza:
Nanááááááá, el sem tudod képzelni, mennyire csökkenti a tiger-lines effektet :)
2013. máj. 20. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
85%

Szerintem meg az a gáz, hogy többen azt hiszik, hogy nem férfias kozmetikushoz járni..

Jah gáz volt kb. 20 éve..

de haladunk már a korral!

Ne éljünk már a múlt században!!

2013. máj. 28. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!