Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nekem olyan nö kell, aki ez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nekem olyan nö kell, aki ez mondja: drágám, ha nem fordulsz meg más nök után az utcán, nem vagy igazi férfi, ha pedig nem csalsz meg, akkor impotens vagy. Van ilyen nö?

Figyelt kérdés
2012. márc. 10. 00:01
1 2
 1/11 lila nyuszi ***** válasza:
82%
Csak aki megcsalna bárkivel ;).
2012. márc. 10. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Persze álmaidba és a merevlemezeden.
2012. márc. 10. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Hogyne- de akkor már legyél felszarvazott barom is!
2012. márc. 10. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 Shai-Hulud ***** válasza:
100%
Persze. Csak tudod ő is lefekszik más pasikkal is, mert különben frigid lenne.
2012. márc. 10. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
És az mégis miért lenne jó?
2012. márc. 10. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
olyan érzésem van mintha valaki retardált lenne egy kicsikét
2012. márc. 10. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
van hát...csak az valszeg nem fog igazán szeretni...de ha neked az megfelel akk hajrá....
2012. márc. 10. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
64%
Hát a megcsalás része gáz, de én sose szerettem azokat a pasikat, akik nem hűséget, hanem vakságot fogadnak. Basszus egy jó nőt még én is megnézek, szerintem komolyan aggódnék, ha a pasim nem tenné. Mondjuk én biszex vagyok, bírják is bennem a pasik, hogy lehet velem nőket stírölni. A közös ágyba meg beférhet harmadik nő, de azért külön utakon ne járjon már. Mondjuk ismerve a pasikat én a megcsalást is meg tudom bocsájtani, ha nem az agyuk, hanem a farkuk irányít. Egy buliban részegen valami becsúszik, azt akár el is tudom fogadni, de a mással randizgatást, romantikázást nem .
2012. márc. 10. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
82%
gyökér...minek ilyennek barátnő???
2012. márc. 10. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
100%

:D álmodozik a kedves kérdező


minden esetre engem az nem zavar, ha a barátom megnézi a másik nőket az utcán, én is megnézem a másik nőket/pasikat :D sőt ha látok egy szép nőt, volt már rá példa, hogy mondtam neki, hogy odanézzen de jó lába van ^^

tudom, hogy zavarna, hogy nézi őket, akkor is nézné őket, így legalább tudom detektálni mi jön be neki külsőleg, amihez kicsit tudok talán idomulni is :) (nyilván értelmes mértékkel, ahogy az ember tetszeni akar a párjának)

persze ha egy pasira mondom rá néha már csak azért is, hogy hmmm nézd csak, akkor elkezd morogni, hogy jaj fúj, simán kiütné őt meg etc :D ezen meg jót mosolygok :P

2012. márc. 10. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!