Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mitől lehet? 20 évesen impoten...

Mitől lehet? 20 évesen impotens lehet egy férfi? Mit lehet tenni?

Figyelt kérdés
Bő 1 éve vagyunk együtt a párommal. Nekem már nem, de neki ez az első komolyabb kapcsolata. Eddig jól megvoltunk, a szex is a kezdetektől fogva jó volt (tudom, rózsaszín szemüveg, újdonság, stb). 7 hónapja együtt is lakunk. Mostanában merevedési gondjai akadtak. Kíván, szeretné csinálni (többször is mint én, én nem vagyok túl nagy "étvágyú" - lehet, hogy ez a gond?), de amikor behatol, utána lelankad és kicsúszik. Visszahozható az erekció, de miután megint beteszi, újra elpuhul... Mit lehetne tenni? Én, mint a párja, mit tehetnék? Amikor érzem, hogy lankad, próbálok segíteni, bíztatni, hogy ne pánikoljon be, ez van hogy bejön, van hogy nem... De ezen kívül még mit? Őt is egyre jobban megviseli.

2013. ápr. 7. 01:06
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm, igazad van. Bár remélem, hogy magától is elmúlik majd.
2013. ápr. 9. 17:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!