Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Herevisszer mutet utan (laporo...

Herevisszer mutet utan (laporoszkopos) mennyire normalis ha ra 3,4 napra megdagad a bal here? Milyen tipusu alsonadragot lehet ilyenkor hordani?

Figyelt kérdés
Par napja mutottek herevisszerrel es kicsit aggodom,mert a bal herem elegge meg van dagadva.Felek nemhogy valami problema lenne.3nap mulva megyek vissza varratszedesre,de addig ezt a bizonytalansagot nem birom ki.Kicsit kellemetlen erzes,meddig fog ez tartani,mikor fog helyre allni minden odalent?es milyen alsonadragot hordjak? boxert ami megtartja oket vagy fecsket ami szabadon hagyja oket,de az most eleg kenyelmetlen ekkora golyokkal.kerlek irjatok le tapasztalatotokat.

2013. ápr. 7. 10:13
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Kicsit utána olvastam a műtét lefolyásának.Ebből nekem az

tűnt ki,hogy a herén nincsenek vágások,csak ott van ahol a

műszereket a vénába helyezték a hasfalon .A vénán keresztül lejuthattak a herébe is,és így szüntették meg a gondot .Boxer gatyát javasolnak .

2013. ápr. 7. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem az orvostól kellene megkérdezni, hogy mit javasol, mert a boxerben lógnak a herék, és lehet, hogy éppen meg kellene támasztani őket egy normál alsónadrággal (NEM fecske, az valaha az 50-es, 60-as évek FÜRDŐNADRÁG divatja volt)
2013. ápr. 11. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!