Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mitől van a szúró érzés és a...

Mitől van a szúró érzés és a folyás?

Figyelt kérdés

Udv! Mar egy ideje szuro erzest erzek vizeles kozben, de ami meg zavarobb, hogy mikor elmegyek vizelni, ra egy 5-10 percre kifolyik meg par csepp amikor leulok es gondolom osszenyomom a hugycsovem vagy hasonlo.. de ugyanez van ha sokaig van erekciom vagy tobbszor, ha pl. egy lannyal maszkalok akkor mintha egy kis ondo folyna ki, par csepp..de ha meg csak otthon vagyok es fel all akkor meg csak ugy nem csopog.. (Nem kell surun vizelnem, nem akadozik a vizeletem, ejszaka se kell es nem indul meg nehezen a folyas, herek es az alhas se faj, baratnom sincs es elotte se volt mostanaban) megjelentek nem reg ilyen kis feher pottyok is makkom alatt.. gondolom a folyas miatt..olvastam olyat is, hogy azok csak megduzzadnak nedvesség hatására... Mit tudok tenni? Voltam orvosnal, akkor csak a pottyok miatt, azt mondta gomba, kenjem canestennel, de nem tunt el minden potty, a nagyobb feherek ott maradtak. El kene mennem ujra a helyi orvoshoz? Vagy egy urologustol kene idopontot kernem? Mert felek kicsit es nem szeretnem ha mas megtudna az orvoson kivul.

Koszonom elore is a valaszt!


STD-re csak akkor kene mennem ha szexualis uton kaptam volna el gondolom, meg olvastam is h ott egy szures minimum 4000ft..



2013. ápr. 8. 19:31
 1/2 anonim ***** válasza:

Ezek prosztataára utaló jelek. A szúró érzést gyulladás

okozza . Nem nagy ,de van.a lánnyal való mászkálás közben

érzett,meg normálisnak is mondható.Ez már a sexuális felizgultság miatt van .Ekkor termeli a nedveket legjobban

ez a szervünk .Képes rá hogy cseppeket ki is juttasson .

A makk alatti fehér pöttyök faggyú mirigyek ,és meg is tudnak duzzadni .Ezt a canesten nem is fogja eltünteteni,

mert ez nem gomba .Némely orvos nagyon felületes tud lenni

nem irnám ha nem jártam volna így már .

Ne a házi orvoshoz menjél,hanem urológushoz ,ha szűkséges

Ne magán rendelésre menj,mert ott sem mondanak mást .

2013. ápr. 8. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Engem igazabol csak a folyas zavar mert gondolom attol lettek a pottyok. Es az urologus mit fog csinalni? Ingyen megvizsgal? (18 vagyok) Vagy mintat vesz a vizeletbol?
2013. ápr. 8. 20:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!