Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mit tegyek pattanások ellen?...

Mit tegyek pattanások ellen? Már egy csomó mindent kipróbáltam.

Figyelt kérdés

Sziasztok. 18 éves fiú vagyok. Egy jó ideje küzdök a pattanásokkal kisebb sikerekkel... Eleinte csak arclemosót használtam az nem sok javulást hozott. Arclemosóból próbáltam sok félét egyik sem segített.

Eztán tavaly tavasszal elmentem bőrgyógyászhoz aki kiírt valami gyógyszer ami azon kívül , hogy méreg drága természetesen nem segített... Úgy hogy az anyagi vonzata miatt a bőrgyógyászt hanyagoltam. Március eleje óta használok Aknecycin krémet, ami minimális javulást hozott de még mindig nem jó. Emelett használok egy szappant ami csupa természetes cuccból van, de nem látszik javulás.


Segítsetek mert már nem tudom mit csináljak :/



2013. ápr. 8. 22:02
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Azt mondják, ha rendszeresen egy kevés élesztőt eszik az ember, az segíthet. Bár én undorodik az ízétől sajnos, de lehet te nem :)
2013. ápr. 8. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:

Igazából sokat nem tudsz.Ez a hormonok matt van,ebben a korban .ezért nem is tudod eltüntetni.ez a korszak is elfog múlni nálad is ahogy nálam is elmúlt

Arc szesszel fujjad le többször,az száritja ,gátolja a gyulladás,fertőzés kialakulását .A kozmetikus ugyan kitisztogatná,de nem usznád meg gatya csere nélkül .:-))

2013. ápr. 8. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:

Az élesztő sem megoldás erre,abban csak "D" vitamin sok

Az meg nem árt ebben a korban

2013. ápr. 8. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:

[link]


:)

2013. ápr. 8. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:

Az nem volt olvasható a linkben hogy nagy hatása lenne

a pattanások eltüntetésére. ( :-) )

2013. ápr. 8. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim válasza:
sószappan, az leszárítja és nem vészes az ára.
2013. ápr. 8. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
Sószappan valóban jó. Illetve még az oxytarm lehet jó, most olvastam jó bőrproblémákra.
2013. ápr. 9. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:

Az ide felsorolt dolog csak fél megoldás tüneti kezelés .

Ahogy írtam már,a test működését,a hormonokat nem lehet becsapni .A hormonok hatására a testben egy átalakulás

zajlik le,a pattanások ennek határa jönnek elő .Most ez van,40 év múlva meg más lesz.De az nem a patikról fog szólni .Akkor jobban szeretnéd,ha újból erről szólhatna .

2013. ápr. 9. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
oxytarm oz okikezelés.
2013. ápr. 9. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
Hanyagold a túl zsíros ételeket és olajosmagvakat. Kezdj bele egy csalántea kúrába. Esténként vacsora tájékában forralj fel vizet, majd öntsd pohárba és áztass benne egy filter csalánteát vagy lehet venni csalánlevél őrleményt amit szintén tehetsz a vízbe, csak fogyasztás előtt szűrd le. Fontos, hogy a csalántea ne érintkezzen fémmel (fém szűrő, fém pohár). Amikor lehűlt annyira, hogy fogyasztható (langyos) akkor kortyold be. Ezt minden este végezd el. Pár nap után javulást fogsz tapasztalni a faggyúmirigy termelésben. Idd 3 hétig, aztán kis szünet, majd folytasd. A teát ne ízesítsd.
2013. ápr. 9. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!