Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » A Jobb herém lejjebb van,...

A Jobb herém lejjebb van, mint a bal illetve nagyobb is. Jelenthet ez valamit?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 9. 21:01
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
92%

Mindenkinek lentebb van, ez anatómiailag így a helyes-különben lépés közben összecsapnád őket :)

Az, hogy nagyobb helyes, viszont kérdés, hogy mennyivel nagyobb, tényleg nagyobb-e vagy csak beképzeled és hogy az orvos mit mond rá.

2013. ápr. 9. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Ez igy normális ,Senkinek sem egyforma nagyok,és nincsenek is egyforma magasságban .Ez persze teljesen laza zacsinál

értendő .

2013. ápr. 9. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
40%
1 es ne keverj már be
2013. ápr. 9. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
94%

ÓÓ a bal herém... kisebb mint a jobb... a jobboldali tehát.. nagyobb...


>D

2013. ápr. 9. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
2013. ápr. 9. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Srry úgy akartam írni, hogy az, hogy ha észrevehetően nagyobb, NEM helyes , elírtam. ^^'
2013. ápr. 9. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

1 es nem pontozok én senkit le.Nem az én műfajom az .

Nem erre szakosodtam itt .

2013. ápr. 9. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Ok, ok, de szólíthatsz a nevemen is, azért tettem láthatóvá:)

Másrészt pedig segítő szándékkal írtam a választ, ha a kérdezőnek problémája van, el kell menni kicsit megmogyoróztatnia magát az orvossal, nem kell szégyenlősködni. Ha tényleg gond van vagy csak bizonytalanok vagyunk, mutassuk meg inkább, mintsem halogassuk és hagyjuk rosszabbodni.

2013. ápr. 9. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
teljesen rendben van. Az emberek ket oldala nem szimmetrikus csak annak tunik. Az egyik hered tehat biologiailag nagyobbnak kell h legyen..
2013. ápr. 10. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Normális esetben a férfiak bal heréje lejjebb lóg, mint a jobboldali, amit anatómiai okra vezetnek vissza (mivel a bal here vérellátása jobb). Ennek megfelelően mérete is valamivel nagyobb, mint a jobboldalié. Szemmel azonnal látható, azaz jelentős méretbeli eltérés esetén urológus szakorvost kell felkeresni, mert kezdődő heredaganat lehet az ok.
2013. ápr. 15. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!