Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Kihez forduljak? Komoly...

Kihez forduljak? Komoly problémám lehet?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy kb 3-4 hete megjelent a péniszemen egy pattanás szerű dudor. Bekentem pattanás leégető kenőccsel, be is sárgult és kinyomtam a váladékot, mikor végeztem fertőtlenítettem arcszesszel. De azóta még párszor feltelt, ki is nyomtam de a mai napig nem ment le a dudor, csak most már nem jön belőle váladék.Nem volt nemi aktusom, mielőtt megkérdeznétek! Kihez forduljak?(szülők-háziorvos-urológus??) Szerintetek komoly a dolog? picit félek..

2013. márc. 2. 20:25
 1/4 anonim ***** válasza:
ha 1-2 hét alatt nem múlik el fordulj orvoshoz. De szerintem el fog múlni.
2013. márc. 2. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
szia attól hogy nem volt nemi aktusod elkaphattál valami nyavaját wc-ben nyílvános helyen. szerintem menj el a nemibeteg gondozóba.minden jót
2013. márc. 2. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ez nem komoly dolog ,csak félmunkát végeztél mindig.

Ha egy pattanás nincs tökéletesen megérve,teljesen tisztára kinyomva,az újból és újból újra éled .Mellette meg odadolgoztál egy kis dudort is .Abból ugyan már semmi nem jön,csak szép lassan felszívódik majd .Mit gondolsz,ha mindenki egy pattanással az orvosi rendelőben az ajtó előtt

állna,mennyien lennétek.Te már kívül az biztos . :-))

2013. márc. 2. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat.. még várok kicsit, hátha eltűnik vagyis remélem mivel nem fáj/viszket csak ott van..

ha nem akkor megyek dokihoz

2013. márc. 3. 19:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!