Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Miért sárga a spermám?

Miért sárga a spermám?

Figyelt kérdés
13 vagyok, és már 2. kiverésnél is sárga. (a minőségromlás kizárva) Kiverés után égető érzés, ez sztem normális, az első pisilésnél el szokott múlni, de nem múlt most el.

#sperma #sperma szín
2013. ápr. 15. 22:02
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Szerintem nem normális az égő érzés. Szerintem beszélj a szüleiddel, kínos vagy nem ez nem tűnik normálisnak.
2013. ápr. 15. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Mintha enyhe bakteriális fertőzés lenne.
2013. ápr. 15. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
67%
lehet a hugyúti szervek fertőzése, vagy az ivarszervek gyulladása is
2013. ápr. 15. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
3-asnak igaza van.
2013. ápr. 15. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
0%

Már nagyon buta válaszokat irnak ide.Mielőtt valaki ilyenben választ mer irni,és ha nem biztos a dolgában ,olvasson utána .Ennyire felelőtlen válasz írók nem lehetnek.

A sárga szin még a normális szinhez tartozik.Az égető érzés már egy másik dolog következménye. valamilyen hugy úti rendszer fertőzéses következménye. Ha ez tartós,akkor

orvoshoz kell menni.Sok esetben a fertőzés ki is mosódik,

főleg akkor ha sok folyadék fogyasztás van .

2013. ápr. 15. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

Az ondó színe igencsak közelít a sárgához. Amennyiben sötétebb sárga akkor vagy a prosztata váladék sűrűsödött be a kelleténél nagyobb mértékben vagy az ondóhólyagban pihent sokáig a sperma. Ha véres az ondó vagy egyéb panasz jelentkezik menj el urológiai szakvizsgálatra.

Normális esetben az ondónak lehet egy kis sárgás árnyalata, ám amikor összetéveszthetetlenül sárga vagy zöld, az fertőzést jelez, melyet gyakran a szexuális úton terjedő gonorrhea okoz. Feltétlenül menj orvoshoz, aki antibiotikummal kezeli majd az állapotod.

2013. ápr. 15. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
24%

Má bocs,de 13 évesnek még nem is spermája van ,csak prosztata váladéka . Kicsit figyeljünk már oda .

Az ivar mirigyek,herék,csak később kezdik ezt termelni.

2013. ápr. 15. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Inkább az okkersárga felé megy => nem ez a normális szín. Ja, és ez eddig nem vettem észre, de most láttam, hogy van benne egy-két kb. 3mm-es sötétebb darabka.
2013. ápr. 15. 22:30
 9/18 anonim ***** válasza:
Én elsőként csak az égő érzést irtam gyanúsnak, a színével nem foglalkoztam, mert azt sok minden befolyásolja, az, mármit amit elsőként írt, remélem nem volt buta válasz.
2013. ápr. 15. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
0%

Ne menj te sehova .Ilyen gonddal 100 m es sorok állhatnának a rendelők előtt .

Nem kell ezt túl lihegni .

2013. ápr. 15. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!