Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Hogyan fogadhatnám el magam?

Hogyan fogadhatnám el magam?

Figyelt kérdés

Az a helyzet hogy a testemet nem tudom elfogadni, a magasságomat konkrétan 175 centi vagyok, tisztában vagyok vele hogy ez átlagos, de én még sem tudom ezt elfogadni hogy csak ekkorára nőttem, és így szomorú vagyok.

19/f


2009. szept. 24. 22:52
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
100%

Ha ez vigasztal, én is 175 vagyok. :)

20/f

Szerintem a legtöbb jó csaj (ahogy én tapasztaltam) alacsonnyabb 175-nél, szóval engem egyáltalán nem zavar.

2009. szept. 24. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
Jaj ne szomorkodj emiatt! :) 175 az nem is alacsony egyáltalán! A legtöbb lány ennél alacsonyabb. De ismerek olyan párokat is, ahol a lány magasabb a fiúnál, és nem zavartatják magukat. :)
2009. szept. 25. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
Az én férjem 176 cm (az csak 1 cm-vel több, mint te!), én 175 vagyok és még sosem volt ebből probléma! Mindenki szerint tökéletesen mutatunk egymás mellett és legalább nem kell lábujjhegyre állnom egy csókért. Amúgy pedig a nők többsége 167-172 cm közé növi ki magát, az ennél alacsonyabb is gyakori (és ők sem rosszabbak a kosarasoknál!), tehát a nők legnagyobb hányada tökéletesen illik hozzád magasságban. Fel a fejjel! Egy kicsit sem vagy alacsony.
2009. szept. 25. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:

Azért remélem, hátralévő életedben lesznek ennél nagyobb problémáid is.

Bocs, nem gonoszkodni akartam, csak ez a kérdés nem éppen ide illik.

2009. szept. 25. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 A kérdező kommentje:
Ez elég nagy probléma, aki nem tudja magát elfogadni nem tud érvényesülni, nem szereti magát, nincs önbecsülése, negatív az énképe, nincs önbizalma, teház lehet hogy rámegy az egész élete.Ez neked nem nagy probléma? Mindegy hogy 100 vagy 200 ezret keres egy ember? Nekem nem:)
2009. szept. 25. 21:07
 6/31 anonim ***** válasza:

Át kéne gondolnod, hogy miért szeretnél magas lenni. Eztán tisztázni magadban, hogy valószínűleg ez baromság. Majd pedig keresni egy olyan dolgot, amire viszont büszke vagy magadon.


Egy lánynál az eddigi tapasztalataim szerint a legkisebb dolog, hogy magas-e a pasija.


Egyébként, ha érdekel egy 10cm-vel magasabb ember véleménye: Én szívesen lennék inkább 150-160cm. (Hogy miért, azt nem tudom.:D)

2009. szept. 26. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
Én 176 vok, én is akarok még nőni, bár 19 évesen már lehet h nem fogok( annak ellenére h a fiúk 22 éves korukig nőnek)! Sztem a magasságom átlagos, úgyhogy én elfogadtam magamat ilyennek, néha azért szeretnék nagyobb lenni, de...
2009. szept. 26. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:

A 20:36-os vagyok.

Hát nézd.

Az valóban igaz, hogy a pénz nem boldogít.

De pont a magasságod miatt vagy ennyire oda, nem értem.

Mert ha azt mondanád, hogy tetőtől talpig szőrős vagy, mint egy Wookie, akkor megértenélek.

A Te problémád nem éppen "életbevágó" bár gőzöm sincs milyen lehet kisebbségi érzésed pont a magasságod miatt.

Én úgy gondolom, hogy ilyen esetben nagyobb probléma, ha mondjuk a homlokodon is lenne egy harmadik szem.

2009. szept. 26. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
A 175 cm teljesen átlagos. Miért kreálsz magadnak gondot abból, ami nem az? Nyugi! Nézz körül a környezetedben és látni fogod, hány ilyen magasságú pasi él boldogan, kiegyensúlyozottan. A lányok többsége a te magasságodig vagy alacsonyabbra nő, itt sem lehet gondod, legfeljebb nem a röplabdások, kosarasok között nézelődj. Az állásinterjúnál pedig hidd el, hogy a magasságod az utolsó utáni szempont után sem merül fel, akkor sem, ha cak 165 cm lennél. Ami dönt, a rátermettség, tudás, tapasztalat, fellépés, ápoltság. Úgyhogy ne latolgasd, hogy a magasságod miatt fogsz-e 100 vagy 200 ezret keresni. Ez butaság.
2009. szept. 27. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
sztem gondolkozz el magadon hogy tényleg a magasságod-e a probléma. 175 centi tényleg átlagos én is annyi vagyok. csajoknál pedig ez már magasnak számít és nagyon ritka szóval ilyen téren se jelent problémát.
2009. szept. 27. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!