Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » 23. évesen merevedési zavar?!

23. évesen merevedési zavar?!

Figyelt kérdés

Miért lehet az,hogy 23 éves vagyok normális életmódot élek, és van egy olyan problémám, hogy fel áll a farkam, de kb 2 perc után le lankad... Ha nem megy el tőle a kedvem ez miatt akkor ugyan úgy vissza áll de ha el megy akkor semmi.. Lehet azért mert sokáig nem volt barátnőm és magamnak csináltam, mert most van és csak akkor jelentkezik a gond?!

Vagy jelenthet gondot h nagy a méretem?!



2013. ápr. 23. 08:45
 1/4 anonim ***** válasza:
85%

lehet vérkeringési gond, érelmeszesedés, vagy bármi ilyesmi betegség.

Esetleg tudatalattai trauma, vagy stressz okozhatja ezt.

2013. ápr. 23. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
hát ezek közül mind a 4 lehet:/.
2013. ápr. 23. 08:52
 3/4 anonim ***** válasza:
Mesélj mi nyomaszt? :) Ha kibeszéled magadból akkor lehet segit :)
2013. ápr. 23. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A férfi nemi szervet is az agy irányitja a szimpatikus idegrendszeren keresztül .Ha ez az idegrendszer valami olyan sexuláis jelzést kap,látás,hallás,tapintás,olvasás,

képzeleten stb keresztül,akkor azonnal indul a merevedés is .Ha ezt a folyamatot valami megszakitja,mert közben teljesen másra gondolok,az agy máris a paraszinpatikus

idegrenszernek ad parancsot,állitsa le a merevedést .

Ha paraszinpatikus idegrendszerünk nem működne ,állandóan álló helyzetbe lenne. Ez a mérettől teljesen független .

2013. ápr. 23. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!