Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Merevedési zavar, ilyen még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Merevedési zavar, ilyen még soha nem fordult elő velem, kivagyok, most mit tegyek? 34/F

Figyelt kérdés

Sziasztok, a minap történt velem, hogy együtt akartam lenni egy lánnyal (nem a barátnőm, titkos szexkapcsi lenne köztünk) és teljesen ráparáztam a dolgokra. Van barátnőm 8 éve, együtt is élünk, de ellaposodott a kapcsolatunk, ezért is tekingetek kifelé. Fél évvel ezelőtt volt már egy ilyen alkalmi kalandom, de akkor merevedési zavarom nem volt. Most meg beütött a csőd, az előjáték során nem volt probléma, de amikor a gumit felhúztam, akkor éreztem, hogy lelankadok, és ez a tudat, annyira rápörgetett, hogy teljesen csődöt mondtam. Most is beleborzongok, ha csak rágondolok...:(

Mindig is egy csődör voltam, soha nem volt ilyen problémám, de most ez az eset kiverte a biztosítékot. Az volt a legyszörnyűbb, hogy utána akármennyire is próbálkoztam, semmit nem tudtam elérni. Annyira kellemetlen és lehangoló és gáz érzés nekem, hisz csak a szex miatt jöttünk össze, és most arra is képtelen vagyok, hogy kielégítsem. A szemébe sem mertem nézni. Lehet, hogy lelki probléma áll mögötte, vagy a gumi használat, de úgy érzem, hogy egy kicsit meghaltam ott és akkor. Mi a jó módszer, hogy nehogy így maradjak, nem akarom, hogy ennek az esetnek a lelki kihatása elhatalmasodjon rajtam.

34/F


2011. dec. 13. 15:49
 1/9 anonim ***** válasza:
44%

ne csal d a barátnődet esetleg....

szerencsétlen..

2011. dec. 13. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

talán kezd felébredni benned a bűntudat, ami késett pár évet.. -.- inkább beszélj a barátnőddel, hogy neked ez nem jó így, lehet, hogy jobbá tudnátok tenni a dolgokat..

de ezt ne csináld!

2011. dec. 13. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

A férjemnek is lelankad, ha nem szerelmes.

Elképzelhető, hogy nálad is ez van, hogy kell az érzelem a jó szexhez.

Amúgy meg miért nem dobjátok fel a kapcsolatotokat inkább a barátnőddel?

2011. dec. 13. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
89%
Mondjuk használj valami potencianövelő készítményt. Annyifélét lehet rendelni a neten vagy kapni a szexboltokban pult alól. Benyomod a cuccot, letolsz 4-5 menetet mert simán menni fog, az önbizalmad ismét a csúcson, legközelebb már megy naturban is.
2011. dec. 13. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Előfordult már velem is, hogy nem állt fel a bré, van ilyen sajnos, túl kell lépni rajta.
2011. dec. 13. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
és akkor az a megoldás h félrek.rsz? gratulalok..
2011. dec. 13. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Volt már olyan, akinek állandó barátnője (nem titokban) voltam, és kotontól lelankadt neki.

De voltam már nős férfi szeretője is, akinek 3 hónapig nem volt rendes merevedése. Neki is folyamatosan dolgozott a a bűntudat, de aztán hozzászokott, és a probléma megszűnt. Egyszer volt csak puha, akkor szólt is, hogy ez ma már nem jön össze, aztán később adtam neki egy "búcsúpuszit" hát nem felállt neki?

Szóval: egyszer-egyszer mindenkivel előfordul, a szerető, és a partnercsere mindig jó hatással van a szexuális teljesítőképességedre. (erkölcs ide vagy oda)

De olyan férfival, aki tudott volna gumival teljesíteni, még nem találkoztam. Mint amikor felfújsz egy lufit, és elengeded a szobában. Csak nem repül.


20/L

2011. dec. 13. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
az én pasim se birja a gumit :(
2011. dec. 13. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 menta34 ***** válasza:

Kérdező: mint már elhangzott, a potencianövelő tuti hat, arra való... és igen, a gumi szar, pláne ha nem vagy hozzászokva.

de.. ezen túl az életmódod is kérdés lehet, pl. a cigi, szokj le:) aztán testmozgás, stb. Illetve ott van még az is, hogy a merevedéshez izgalom kell, megvolt? ne nekünk valld be, hanem magadnak:) sajnos ha igazából nem is kívántad azt a nőt, csak pl. ő volt hajlandó akkor felmerül az a kérdés is, hogy nem is izgatott, hogy őt dugd meg...


Ha gondolod írj priv ;)

35/F

2011. dec. 13. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!