Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » XtraSize pénisznövelő tabletta?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

XtraSize pénisznövelő tabletta?

Figyelt kérdés

Most találtam rá az interneten, valaki esetleg tud róla mondani valamit? Kamu? megéri-e?

weboldal: xtrasize.hu


2012. okt. 26. 23:42
1 2
 1/20 Fura Yokomura ***** válasza:
69%

Kamu!


Semmilyen módszer nincs a pénisz növelésére!!!

Kivétel a műtét, de az iszonyat drága és nagyon rizikós!

2012. okt. 26. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
Attól függ, mekkora most. Ha nagyon kicsi, átlag alatti, akkor sok veszítenivalód úgysincs vele. Ha viszont legalább átlagos, és csak azért akarod, hogy még nagyobb legyen, akkor én egyértelműen lebeszélnélek az ilyenekről.
2012. okt. 26. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 Expi ***** válasza:
69%
Kamu! Egyaltalan nem eri meg! Ez a kerdes egy kicsit mas megfogalmazasban mar elhangzott! Tehat a penisz hosszat es vastagsagat csak muteti beavatkozas utjan tudjak megvaltoztatni! Hosszusagban ez max 3-cmert jelent! Megneztem az oldalt....rohejes :)
2012. okt. 27. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 Fura Yokomura ***** válasza:
82%

Az összes ilyen tabletta, krém csak reklám és legombolás!

Ha létezne is ilyen, vajon hogy működne?! Megmondják a tablettának, hogy csak a pélót növelje?! Mert ennyi erővel csinálhatnának olyan gyógyszert is, ami a szemed színét változtatja meg...

2012. okt. 27. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:

Nekem olyan pirula kéne, amitől kisebb lesz az orrom.

De ez kb. annyira reális, mint a pénisznövelő tabletta.

2012. okt. 27. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
2. válaszoló: gondolom a 13cm átlag alattinak számít
2012. okt. 29. 21:52
 7/20 anonim ***** válasza:

Hát, az mondjuk határeset. Valóban átlag alatti, de még nem a vészesen kicsi kategória. Te tudod...


Hány éves vagy egyébként? Biztos, hogy nem fog már nőni?...

2012. okt. 29. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
18. szóval nemhinném :S
2012. nov. 10. 22:48
 9/20 anonim válasza:
87%
Vegyél egy terepjárót... Igaz nem növeli a péniszed hosszát, de ma az emberek 80%-a ezt csinálja... :D (ezér járok én még mindig Twingo-val) x'D
2013. jan. 5. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim válasza:

[link]


Itthon az átlag alatti, de egy női hüvely 12 cm. Akinek 20 cm es van, vagy nagyobb az a recsit obban élvezi mint a nőket, hidd el.

2013. júl. 2. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!