Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Fitymaszűkületet meg lehet...

Koszosablak kérdése:

Fitymaszűkületet meg lehet oldani orvos nélkül?

Figyelt kérdés
Mert sztem nekem az van nem súlyos mert hátra tudom húzni ha merev de egy kicsit szűk már

2013. ápr. 25. 18:56
 1/6 anonim ***** válasza:
Elvileg ez otthon is korrigálható még
2013. ápr. 25. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
De hogy ? Mondtok módszereket is?
2013. ápr. 25. 19:06
 3/6 anonim ***** válasza:
bocs az offért, de engem is érdekelne a válasz
2013. ápr. 25. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Otthoni módszer,esténkét,meleg vízben kezd hátra húzni a fitymádat csináld ezt pár percen keresztül,akkor lesz a leghatásosabb ha már merev a péniszed,minden este pár percet tornáztasd így a fitymádat és már pár hét alatt érezni a javulást,hogy már nem feszül annyira.
2013. ápr. 27. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Halisztok!


Meg le7 oldani, csak oda kell figyelni, mit és hogyan csinálsz, és nem nagy vehemenciával nekiállni, hanem rendesen a napi rutinba beiktatva szorgalmasan végezni.

Van a fitymanyújtásnak számos módja is. Amit az előző ír az csak egy mód a sok közül, de azt is annyival kiegészíteném, hogy ez is függ a szűkület jellegétől, mértékétől, és a fitymabőr állapotától, hogy most ezt le7-e ill. ajánlott-e végezni!? Volt már rá precedens, hogy anyuka írt ide és leteremtette az itteni fórumozókat, mert a 13 éves csemetéje kiírt ide egy topikot, aztán a beleírók tanácsára elkezdte a fitymáját húzogatni, de az felszakadt és a gyerek a sebészeten végezte. Előtte inkább érdemes megvizsgálni az imént említett kritériumokat, mert a segélykérők zöme általában hajlamosabb a tényleges valóságot sokszor szépíteni.


A másik dolog,... tegyük fel, hogy a fitymád alkalmas a nyújtásra. Aztán? Beleülsz a kádba, amibe beleázott a testedről a nap folyamán felgyülemlett KOSZ, PISZOK, és a leizzadt VERÍTÉK... EBBE AKARJÁTOK A FITYMÁTOKAT NYÚJTANI??? :-o

Ennél sterilebb folyadékra, oldatra van szükség,... ÉS mivel a nyújtás során megnyílnak a szűkületet okozó mikrorepedések is, UTÓKEZELÉS NÉLKÜL HOGYAN akarjátok elérni azt, hogy a szűkület ne gyulladjon be, és ne szűküljön vissza? :-o


˙

(És persze haxnos lenne 1-1 életkort is alapból megadni, hisz vannak esetek, amelyekben az sem mind1... do.Ob)


˙

Üdv: EE

2013. ápr. 27. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Húú, az utolsó válaszoló jól írt mindent, de a nyelvtudás valami borzalmas...
2013. júl. 26. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!