Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » El kell mennem orvoshoz?

El kell mennem orvoshoz?

Figyelt kérdés
Üdv, a péniszemen vannak fehér pattanás szerű pöttyök, némelyik nagyobb, azokat ki is nyomtam, baj ez? Vagy el kell mennem vele orvoshoz, nem feltűnőek, csak ami nagyobb volt ki nyomtam.
2013. ápr. 26. 15:11
 1/5 anonim ***** válasza:
29%
hát amíg nem fáj addig ne aggódj D
2013. ápr. 26. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
abszolút nem fáj, még mikor ki nyomtam, akkor sem igazán :D
2013. ápr. 26. 15:44
 3/5 anonim ***** válasza:
Mutasd meg! Jó eséllyel valami fertőzés.
2013. ápr. 26. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
de olvasgattam sok mindent itt, és azt mondták, hogy azok csak zsír mirigyek, semmi komoly, ha viszket, stb akkor van el fertőződve, és akkor kell dokihoz menni..
2013. ápr. 26. 16:13
 5/5 anonim ***** válasza:

Szerinted az itt lévők hány százaléka végzett orvosin? van olyan nemi betegség, melynek kiütése egyáltalán nem jár viszketéssel.

Inkább egy felesleges kör az orvosnál, mint hogy valami komolyabb legyen, vagy megfertőzz valakit. Persze én nem dönthetek helyetted.

2013. ápr. 26. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!