Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Valami baj van a peniszemmel?...

Valami baj van a peniszemmel? Orvoshoz kellene mennem?

Figyelt kérdés

Azt hiszem, nagyon nagyon pici a nemi szervem, akkora, mint egy kisgyereke. Elorfordul, hogy lankadtan neha akkorara osszemegy, mint a huvelykujjam. Nagyon meg vagyok ijedve, normalis ez? Teljesen gatlasos es zarkozott vagyok miatta, nagyon felek, hogy egyszer valaki megtudja es mindenki ezen fog nevetni es csufolni fognak.

Tesioora elott a suli oltozojeben mindig latom, hogy a tobbieknek rendesen dudorodik az alsonadragjuk, nekem meg semmi, csak egy kis hupli van ott, mindenkinek nagyobb, mint nekem.

Egyszeruen felek es rosszul erzem magam az emberek kozott, mert felek, hogy barmikor elokerulhet ez a tema es akkor nem tudom, mit mondjak, nagyon szegyellem, ugy erzem ez egy hatalmas titok, amit soha, senkinek sem szabad elmondanom es nyomaszt.


Azt olvastam, hogy az atlag meret allitolag valahol 15 cm korul van hosszban es 3-4 cm atmeroben, de nem tudom, hogy ez igaz-e, vagy hogy lankadtan ennyi-e.


Baj van a nemi szervemmel? Valami torzszulott vagyok, vagy betegseg ez? Sehol mashol nem mertem megkerdezni...


(egyebkent 16 eves vagyok, ha ez szamit, de a szorosodesen, mutalason, novekedesen mar tul vagyok, csak a nemi szervemmel nem tortenik semmi)


2011. okt. 31. 21:02
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

Állva mekkora? A méretek, amiket olvasol, merev állapotban akkorák.


Volt egy exem, akinek lankadtan annyira összement, hogy csak a makk 3-4 centije volt ott, semmi más, de állva az övé is 14-15 centire megnőtt.

2011. okt. 31. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Tudom nem nagyon tudlak megnyugtatni, de nincs semmi baj a péniszeddel? Te ilyen mérettel lettél megáldva, el kell fogadnod. Hidd el én már sok ilyennel találkoztam (láttam) és nincs ebben semmi kóros. Lehet, hogy az ismerőseidnek nagyobb lankadtan, de tanuld meg elfogadni magad. A lényeg, hogy merev állapotban működjön, gondolom azzal nincs gond? Ne enged, hogy ez nyomasszon, mert akkor tényleg belebetegszel, legalábbis pszichésen. Ha ezért valaki gúnyolna, szereld le valami frappáns beszólással. Hidd el sokan elégedetlenek a méreteikkel, főleg a Te korodban. Nyugi.
2011. okt. 31. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
lankadtan mindegy mekkora. az a lenyeg mekkora ha all?
2011. okt. 31. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

Lemertem mar allva es kb. 15 cm-t kaptam hosszra es 3,5 cm-t atmerore.

Ez normalis? Nem vagyok torzszulott? Sajnos kevesebbnek erzem emiatt magam masoknal es mindig arra gondolok, ha mondjuk baratnom lenne, akkor kinevetne, vagy elmondana mindenkinek es hogy nekem ezt orokre el kell titkolnom mindenki elol, ezert nem is szabad, hogy baratnom legyen. Nagyon zarkozott lettem emiatt es a fiuk kozott is rosszul erzem magam, mert mindenki felszabadultan, lazan tud beszelni mindenrol, lanyokrol, szexualis jellegu dolgokrol, nekem meg ez nem megy, mert nyomaszt ez a dolog.


Hogy kellene hozzaallnom? Higgyem el, hogy nincs semmi baj es igy normalis a peniszem? Hogyan lehet legyurni a gatlasokat?

2011. nov. 1. 00:20
 5/17 anonim ***** válasza:

Lány vagyok és itt az oldalon is le szoktam írni, ha egy bizonyos méret nekem kicsi, mert tényleg van, amekkorával már élvezhetetlen a szex. A tied nemhogy elfogadható, hanem ideális számomra.


Nem foglak tudni megnyugtatni, mert arra nincs megoldás, hogy lankadtan nagyobb legyen, de nekem annyira tök mindegy, hogy puhán mekkora. Az a tapasztalatom, hogy azoknak a pasiknak, akiknek alapból nagyobb, előfordul, hogy mereven alig nő pár centit és puhább is sokszor, mint azoknak, akiknek egész kicsiről indul. Persze nyilván van olyan, akinek sehogy sem kicsi, meg olyan is, akiknek mindenhogyan az.


Azért fölösleges paráznod, mert neked a méreteddel lesz normális szexuális életed és ha nem egy extra tág csajt fogsz ki (én ilyenről még nem hallottam fiatalban), akkor egyik sem fog dobi azért, mert nem érzi, hogy benne vagy. Lehet látványra nem a legszebb (engem pont nem érdekel mondjuk), de a funkcióját tökéletesen el fogja látni.

2011. nov. 1. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

Koszonom a valaszokat, nagyon kedvesek vagytok.


Akkor ezek szerint ez igy normalis, nincs baj a peniszemmel? Kell miatta szegyenkeznem, vagy ha esetleg veletlenul osztalytarsak kozott szobakerulne ez a tema, mondhatnam, hogy nekem atlagos? Mert most mar nem tudom eldonteni, hogy akkor most nekem kicsi-e, vagy atlagos/normalis...

A lanyok egyebkent hogy viszonyulnak ehhez a dologhoz: kinevetnenek ilyen miatt egy fiut, vagy elmeselik masoknak, hogy mekkora van a baratjuknak?


Orulnek, ha meg erkeznenek valaszok... sajnos senkivel sem merek beszelgetni ilyesmirol, mert nagyon kenyes tema ez es szegyellem is a dolgot!

2011. nov. 1. 14:35
 7/17 anonim ***** válasza:

Szia!


Ha bárki is cikizne mond azt, hogy te barom, tudod mekkorát nő ez merevedéskor? A fütykös méretét igazándiból merev állapotban szokás méregetni, mert ez határozza meg, hogy funkciójában megfelelő e vagy sem. A 15 cm teljesen normális! Hogy lankadtan mekkora az nem érdekes. Nyugi!

2011. nov. 1. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Előfordul, hogy a lányok beszélnek erről, de ez nem az a kategória, amin lehetne röhögni, egyszerűen csak megosztja barátokkal a tapasztalatait, főleg ha első leszel neki. Különben sem hiszem, hogy mérőszalaggal környékezne meg, de a 15 ránézésre sem kicsi, nem lesz vele semmi baj és állva látja meg először úgyis (gondolom..).


Én már többször beszéltem lányokkal arról, hogy kinek milyen, de csak információt cseréltünk, egyszer sem volt röhögés emiatt. Ha nem teszed fel a kérdést, eszembe nem jutott volna, hogy bárki amiatt szorong, hogy mekkora, amikor nem áll.

2011. nov. 1. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Apám te hülye vagy, nem a lankadt méret számít hanem mikor áll. Teljesen normális, nem vagy torzszülött!!!
2011. nov. 1. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Állva teljesen normális méretű nemiszerved van,ez jó,és lankadtan meg azért kicsi mert neked vérpéniszed van,ami azt jelenti hogy normál állapotban kicsi,de ha áll sokszorosára nő.A többi osztálytársadnak meg húspénisze van,ami egész nagy lankadtan,de csak pár cm-t nő ha áll.


Nincs veled semmi baj,normális vagy,csak a vérpénisz az ritkább.Ezt el kell fogadnod.Normális vagy.:)

2011. nov. 7. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!