Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Találtam egy kis csómócskát a...

Találtam egy kis csómócskát a bal herém körül, szabadon mozog, mi lehet, daganat? Vagy lehet valami más is? Nagyon beparáztam, és még csak 17 vok:Sde az biztos h egy urológust fel fogok keresni

Figyelt kérdés
2009. szept. 27. 11:37
 1/3 anonim válasza:

huhh az előbb leirtam de nem küldte el:D

de most csak a lényeget mondom nincs semmi bajod ez csak az érésnek az egyik része későn érő típus lehetsz:D

most csak a baj herédnél van de kéne a jobbnál is lenne később aztán ott lesz utána csak ott lesz mert ott is kell lenni a csomó félének amugy olyasmi lehet mint egy zsineg össze vissza feltekerdve de ez normális szal nincs semmi baj az urulógus meg vizsgáljon mást:D

2009. szept. 27. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
azt a kis csomót a balhere körül mellékherének nevezik és nincs semmi bajod. Én is beparáztam amúgy régebben, én sérvre tippeltem, voltam is vele sebésznél + urológusnál is, szóval nem csak úgy kitalálom amit írok :)
2009. szept. 27. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Hali

Voltál orvosnál? Ha igen tudod már mi az?

2010. jan. 21. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!