Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Miért van az, hogy mindenki...

Miért van az, hogy mindenki 20-30 percig fürdik, rajtam kívül?

Figyelt kérdés
Sosem értettem, én 5 perc alatt lemosom magam, míg más több mint fél óráig képes fürdeni. Tudom magamról, hogy elég ez az 5 perc, sosem vagyok mocskos vagy büdös, a barátaimat ismerve biztos hogy szóvá tennék ha az lennék, úgyhogy végképp nem értem.

2013. ápr. 28. 19:08
 1/10 anonim ***** válasza:

Nem vagy egyedül, üdv a klubban.:)

Nálam is 5 perc a fürdés, míg a kedvesemnél fél óra a fürdőbe tartózkodás. Amúgy ő szeret ott üldögélni, ellazítja, neki jól esik így azt mondta, nekem meg a rövid ideig tartó fürdés esik jól. Nem vagyunk egyformák.

2013. ápr. 28. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
65%
Mert nem csak fürdünk hanem lazulunk is a forró vízbe :) üldögélünk és gondolkodunk...vagy várjuk míg a sampon/balzsam egy jó ideig rajta legyen a hajunkon...gondolom fiú vagy :D
2013. ápr. 28. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Én is nagyon szeretem a melegvizet,de azt nem hozom össze a tisztálkodással.Lezuhanyzom és ennyi .

Felesleges minden nap kiáztatni a bőrt,nem is tesz ez jó neki .

2013. ápr. 28. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Ha sietek zuhanyzom 5perc alatt.

Egyszerűen más a két dolog funkciója.Aki fél óráig fürdik az nem tisztálkodik hanem pihen.Nagyon egészséges és jó dolog relaxálni egy kád forró vízben félórákszám,de nem fér(het) bele minden nap.Heti egyszer nyugodtan kib

próbálhaatod h nem kapokodod el és belelazulsz:)

2013. ápr. 28. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Nagy Banyapók ***** válasza:
Nőknél azért mindenképpen több szokott lenni, legalábbis magamból kiindulva biztosan. Sminklemosás már önmagában 5 perc, tusolás, szőrtelenítés, testápolózás stb... Kijön az a 20 perc + másik 20 a hajmosás :)
2013. ápr. 29. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Kérdező, azt hiszed, aki fél óráig a kádban van az fél órán keresztül sikálja magát? Dehogyis, egyszerűen csak nagyon jó dolog a forró vízben feküdni. Ellazít, nyugtat és remekül lehet gondolkodni közben. Ettől még maga a mosdás ugyanúgy belefér 5 percbe.
2013. ápr. 29. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
Borotválkozás,fürdés,hajmosással,szárítással 15-18 perc
2013. ápr. 29. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Mi tart egy hajmosáson 20 percig..?
2013. máj. 1. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 piriiiiii ***** válasza:
Én úgy 40 percig szoktam fürdeni, habár oké, oké, ez változó, van, hogy 15 perc is elég. Mondjuk én szoktam közben olvasni is a kádban, meg elmerengni... :D
2013. máj. 6. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Azért, mert ott gondoljuk át a napot.
2013. máj. 13. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!