Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Kopaszodás? Vagy csak túlparázom?

Kopaszodás? Vagy csak túlparázom?

Figyelt kérdés

Sziasztok. 19 éves fiú vagyok, már lassan 5 éve hosszú a hajam. Pár hónapja figyeltem meg magamon, hogy két oldalt a hajam mintha visszább ment volna. Egyébként hihetetlen dús, és nagyon gyorsan nő, hajszálaim nem vékonyak, két- három naponta szoktam hajat mosni. Lehetséges, hogy az 5 év alatt ennyit "kopaszodtam" ? Amúgy hajmosásnál látszik jobban, amikor a hajam hátra van "nyalva" :) Leszeretném vágni jó egy-két centisre, de félek nagyon látszana :(

Lehetséges, hogy ez a férfias kopaszodás első jele :( Nem akarok 25-30 éves koromra tükörfejű lenni :(


2013. ápr. 29. 12:11
 1/4 anonim ***** válasza:

Hát figyelj én 20vagyok, de nálam is már 15-16évesen kezdett befelé kopni a hajam, én nem tudtam mire fogni vagy okot találni rá, mivel hátrafogott hajam sose volt(azt mondják attól is lehet)

Nekem úgy jött ez hogy észre sem vettem, mivel félhosszú volt a hajam tehát sose volt szembetűnő, most én is felhagytam a hosszabb hajjal és rövidebb

Találj ki olyan hajat, amivel tudod takarni, én is így csináltam amikor először észre vettem, de rájöttem kár takargatni mert úgyis látszana máskor

20/F

2013. ápr. 29. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
És az alatt a 4-5 év alatt sokat "haladt" hátra ?
2013. ápr. 29. 14:36
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem nyugi, ez egyaltalan nem jelenti azt, hogy teljesen meg fogsz kopaszodni par even belul. Nezz csak korbe, rengeteg otvenes ferfit latni, akiknek ugyanugy ket oldalt haromszogbe elkopott a haja, de amugy mindenutt mashol suru. Az enyem is ilyen egyebkent, 22 vagyok. Kb 1 evvel ezelottig en is takargattam felhosszura novesztett hajammal, aztan gondoltam egyet es levagattam 2-3 centisre.
2013. máj. 4. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Igazából ha rövidre nyírod kevésbé lesz feltűnő, mert ugyan úgy oda fog lógni azért valamennyire. Én is ezért vágattam le 18-9 évesen a hosszú hajam ilyen 2-3 cm-esre. Mondjuk én a fejem búbján is kopaszodok 20 éves létemre, engem inkább ez izgat. Ott tartok, hogy szerintem nyáron inkább lenyírom teljesen.
2013. máj. 21. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!