Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Lefelé görbül a péniszem. Ez...

Lefelé görbül a péniszem. Ez normális?

Figyelt kérdés
egy kicsit zavaró...lehet valahogy egyenesíteni rajta? (ha kell küldök képet)
2013. máj. 8. 18:02
 1/7 anonim válasza:
Én azt szoktam csinálni hogy felállítom és van egy vas keretem amit ha rá teszek akkor jól áll és elég szépen áll mostanában.
2013. máj. 8. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
küldhetsz képet nekem is.
2013. máj. 8. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Csak a kórosan lefelé göbülőket műtik meg .

A kis görbületekkel nem foglalkoznak eléggé kockázatos a műtét .

2013. máj. 8. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem láttatok még lefelé hajlót.Most itt az alkalom .
2013. máj. 8. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Lefelé, az milyen? Amúgy nekem sem egyenes mikor feláll, kicsit görbe.
2013. máj. 8. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
61%

Hali!


Alapvetően normális. Mindenkinek más a pénisze, nagyságra is, formára is, fitymára is, állásra is,... sz'al ha mereven előrefelé áll, az uúgy le7 normális, ha alapból így áll. Ha eddig nem állt így, hanem csak az elmúlt időben görbült lefelé, vagy megreccsent, megtört akármi következtében (beütötted, becsípted vhová, túl vehemensen rejszoltál ill. szexeltél... stb.), akkor az már nem normális.


Nem tudni milyen, de tapasztalatom már van egy ilyen korrekciós műtétről, ezt az alábbi topikban el is olvas6od -- ha érdekel.

>> http://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__ferfiak-egeszsege__4..


Képet akkor küldj, ha érdekel a véleménye az adott személynek (legyen akárkiről szó, akár rólam is...), cirkuszi mutatványt, látványosságot ne csinálj a saját férfiasságodból! :-o


Üdv: EE

2013. máj. 9. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Engem műtöttek ilyennel. 45 fokos volt, ragaszkodtam hozzá. Ha hasonló cipőben vagy és gondolkozol a műtéten, akkor ne! Azt javaslom, hogy ha még 60 fokos is, de a merevedés jó, és nem fájó, hagyd úgy. Nekem két varrat is elszakadt, azóta sem gyógyultak be, megkeményedtek és rontják a merevedést. Egyébként pedig bizonyos pózokban előnyösebb is lehet, mint a szimpla egyenes farok. Inkább legyen görbe, de egészséges és merev, mint egyenes, de félkemény és heges.
2014. dec. 14. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!