Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mi a teendő ha a végtermékembe...

Mi a teendő ha a végtermékemben fehér kis féreg valamik vannak?

Figyelt kérdés
Elnézést a vulgaritásért, de nagyon fontos lenne, hogy minél előbb megtudjam, hogy mégis mivan..?!
2013. máj. 10. 17:13
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:

*azon kívül, hogy elmegyek dokihoz..


csak most nem tudok elmenni, és kicsit " fosok "

2013. máj. 10. 17:14
 2/11 anonim ***** válasza:
gyógyszertárban lehet kapni féreghajtót..de kérdezd meg ott hogy mit ajánl
2013. máj. 10. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Pedig mást nem tudsz tenni.A féreghajtó gyógyszer vényköteles.
2013. máj. 10. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

de komolyabb bajom nem lehet ugye?

mert ma már eligértem magam, egy összejövetelre és nem szeretnék paraszt lenni az illetőkkel mert már rég megigértem :S

kedden pedig forgalom vizsga :S

2013. máj. 10. 17:27
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Ez az ún. cérnagiliszta, egyfajta bélféreg. (Ne aggódj, majd minden 2. embernek volt vagy van vagy lesz, és sokan még csak nem is tudnak róla. Gyakori gond, csak nem vesszük észre.)


Először is, ha vakarózik az alfeled, NE vakard meg. És vigyázz a higiéniára, beleértve a körömápolást és a lakás tisztaságát, fehérneműidet stb. :)

Másrészt, ha elmész a háziorvosodhoz, adni fog neked egy egyszerű féregűző szert. Az megöli őket. De a petéket (amik már a külvilágba kerültek) már csak egy alapos nagytakarítással tudod teljesen kiiktatni.


[link]

2013. máj. 10. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

max fokhagymát tudsz enni otthon. Ez a növényünk bír féreghajtó tulajdonsággal. Háziorvosod tud felírni Vermox tablettát, ami kiírtja a cérnagilisztát a bélrendszerből.

Rendszeres kézmosás szükséges, mert a petéket a kézzel lehet szétszórni, meg az alsóneművel, pizsamával.

Ezek a bélférgek éjjel jönnek ki ágy melegben a végbélnyílás köré lerakni a petéket és innen szóródnak.

2013. máj. 10. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
A poén az, hogy én sokkal többet mosok kezet, mint akárki a családban és senkinek se volt ilyen jellegű problémája, ha már érzem, hogy porszem van a kezemen akkor megyek és már mosom is
2013. máj. 10. 17:31
 8/11 A kérdező kommentje:
Egyébként köszönöm szépen !!
2013. máj. 10. 17:32
 9/11 anonim ***** válasza:
Én is végigpörgettem a gyógyszerlistát,és csak az állatoknak való nem vényköteles .Ami meglepett eléggé drágák,szinte egyiken sincs Tb támogatás .Ne halogasd a dolgot,menj orvoshoz .
2013. máj. 10. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

bélférges vagy

menj orvoshoz mielőbb!

2013. máj. 11. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!