Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Enyhe Fitymaszűkülettel...

Sumas kérdése:

Enyhe Fitymaszűkülettel lehetséges a szex?

Figyelt kérdés
Nagyon sokat néztem már utána a dolognak és már voltam urológusnál is, aki műtét előtt még elküldött vér és vizelet vizsgálatra és majd a lelettel együtt majd mehetek vissza hozzá. Az én problémán szerintem még nem is olyan vészes, hiszen merev állapotban is csak nehézkesen, de teljesen felhúzható a fityma csak kissé fájdalmas. Szerintetek gumival lehetséges így a szex vagy inkább várjam meg a műtét végét és a műtéten kb. mire számítsak az én esetemben? Köszönöm előre is a válaszokat.

2013. máj. 14. 18:53
 1/5 anonim ***** válasza:

Milyen beavatkozást javasolt.Hogy én ezt szorgalmas otthoni kézi munkával megoldanám ,az tuti .

Ha igy van,akkor ez nem olyan vészes .Meg van ennek a módja ,hogy kell csinálni .

2013. máj. 14. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Egyenlőre semmit nem mondott csak annyit, hogy mindenféle kép műteni kell és, hogy előtte azért vizsgáljuk ki, hogy nincs-e semmi mint pl. cukorbetegség, ami gondot okozna műtét közben.
2013. máj. 14. 19:17
 3/5 anonim ***** válasza:

Hali!


Ez így nekem gyanús. Egy első vizsgálatból az orvos ált. már meg tudja mondani, milyen műtétet lenne érdemes végrehajtani, szóval légy elővigyázatos! Nem tudom, mennyire "enyhe" a te szűkületed, de ezt látatlanban nem is áll módomban megmondani, ahogyan az urológusnak is vizsgálnia, de minimum látnia kell a problámást részt, sz'al a kérdésedre.haxnál6ó választ addig nem is igen le7 adni.


De kezd7ted volna kapásból egy életkorral is, és hogy te mit tapasztaltál eddig rejszolás ill. szex közben, vmint alapállapotban!? Ezeket uis mások alapból megírják itt... Az oké, mereven szted nehezen visszahúz6ó a fityma a makkra. Egyéb infó?

Ha meg nem érzed olyan vészesnek a problémádat, akkor minek műtteted?


Üdv: EE

2013. máj. 14. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

>...és még az is kérdés, h. mikor voltál dokinál, mikor végezték el a vizsgálatokat, mikorra vár vissza a doki, és ha van már kitűzött időptja a műtétnek, akkor mikor lex?


Üdv: EE

2013. máj. 14. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ezt én se értem
2013. máj. 28. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!