Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Betegség vagy nyugodjak meg?

Betegség vagy nyugodjak meg?

Figyelt kérdés
Azzal a problémával fordulok hozzátok, hogy amikor a barátnőmmel vagyok, de nemtörténik semmi sex csak pl smárolunk egy hosszút, vagy elkezdi harapgálni a nyakam, és lesz egy kisebb erekcióm, miután "lelankad" utána egy kis sperma folyik ki. nem érzek olyan érzést mint amikor "elélvezek".17 éves vagyok, de nem tudom, hogy ez mitől lehet és hogy ez valami betegség?

2013. máj. 14. 19:00
 1/5 anonim válasza:
15%
zöld pacsiért megmondom
2013. máj. 14. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Nyugi, semmi gáz veled ;) Gondolom rá vagy indulva csajodra alapból és élvezed minden érintését csókját harapását... ez később múlni fog, de nem betegség, nyugi
2013. máj. 14. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
köszönöm :)
2013. máj. 14. 19:04
 4/5 anonim ***** válasza:

Én zöld kéz nélkül is elmondom neked mi történik ilyenkor .

Smároláskor nemi izgalom jön létre.Ennek az eredménye az

erekció .Ekkor kezdenek dolgozni a cowper mirigyek is,és

termelik az előnedvet már.Ez az úgynevezett síkositó nedv.Ezt nem lehet érezni mikor cseppekben megjelenik a makk végén .Ez nem spermium és nem betegség,teljesen normális folyamat játszódik le nálad .

Masztinál is ez az első ami kijön.

2013. máj. 14. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Huhh ez meggyőző volt.. :) és egyben megnyugtató :) köszönö:)
2013. máj. 14. 21:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!