Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » A hererákba bele lehet halni?

A hererákba bele lehet halni?

Figyelt kérdés

Úgy 2 éve, kb. 13 éves koromban egy kis érzéketlen, borsó nagyságú csomót találtam a bal herémen. ( A jobb herém 2-szer akkora mint a bal) Akkor még nem foglalkoztam vele. Nem régiben töltöttem be a 15-öt, és már kezd idegesíteni a dolog. Este mikor ismét meg akartam nézni a "daganatot" akkor érzékeny volt az egész bal herém. Olyan mint ha tele lenne valamilyen kis erekkel, és azok össze lennének csomósodva. Szinte biztos vagyok abban, hogy hererákom van.


Ez halálos is lehet?

Kezeltessem minél előbb?

Mi történne ha nem kezeltetném?

Gyógyszerekkel is kigyógyulhatok belőle?



2013. máj. 15. 20:25
1 2
 1/13 anonim válasza:

Bármilyen rákba bele lehet halni!

Menj el orvoshoz,ha baj van,akkor még időben kell kezeltetni!

Gyógyszerekkel igazán nem lehet harcolni a rákkal...férfiak körében például a hererák a legveszélyesebb.Van lappangási idő,például mint az AIDS-nél.Lehet,hogy évek óta meg vagy fertőzve,de még semmi jel nem látható,érezhető.Nos,ugyan ez van a ráknál is,van,hogy 10 évig békésen eléldegél az ember,miközben ott a rákos daganat a szervezetében.

Mondjuk azért ennyi dolgot minimum tudhatnál,15 éves létedre...15/L

2013. máj. 15. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

A here rák időskori betegség. Mivel különösebb fájdalommal nem is jár,igy sokszor csak későn derül ki.Inkább az áttétjeibe lehet meghalni .Ilyenkor a herét eltávolitják .

Azért 2 x akkorát,kicsit nagyollom .Érdekes dolgokat tapogattok ki .

2013. máj. 15. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Bocs 1 es,de ne kábitsad halálra a kérdezőt.Milyen évszámokat irogaszt neki,meg lappangási időt. 15 éves,számolj vissza .
2013. máj. 15. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:
Az 1-es vagyok...tudod,úgy általában írtam. -.-
2013. máj. 15. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Hererák NEM időskori betegség, mint ahogy semmilyen rák nem az.

- lehet halálos is.

-Minél előbb menj orvoshoz, majd ő tovább küld további vizsgálatokra, ha szükséges.

-Ha nem kezeltetnéd, akkor a rák áttéteket képez, ami halálos, onnan már nincs visszaút. Rákos sejtek nagyon gyorsan szaporodnak.

-Nem is biztos, hogy rák, tehát a diagnózis nélkül nem lehet (nem is szabad) a gyógyulás megoldását megválaszolni.

Irány az orvos!

2013. máj. 15. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
2-es kérdező, mi az az áttét? Bocs, hogy ilyen tudatlan vagyok az ilyenekben, de legalább most megtudom...
2013. máj. 15. 20:48
 7/13 A kérdező kommentje:
Akkor már tudom... Rákon kívül még mi lehet? És mi az, hogy ilyen kis "erek" csomósodnak a herezacskóm bal felén?
2013. máj. 15. 20:50
 8/13 anonim ***** válasza:

Áttét azt jelenti,mikor már átment a vesére,prosztatára,csontokra.Vagy egyéb szervekre,Ilyenkor

már szinte gyógyithatatlan a beteg.

2013. máj. 15. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Drága gyerekem!

Kapjad magad és ahelyett,hogy hülyeségeken gondolkozol menj el orvoshoz! Még a gyermekorvosod is jó de ha már nagyfiú vagy mehetsz urológus szakrendelésre is. Mivel látatlanba nem lehet semmit véleményezni ez a legokosabb amit tehetsz...hidd el az orvos segíteni fog!!!!

2013. máj. 15. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Látatlanban ez variocele (herevisszér-tágulat). Nem életveszélyes, de érdemes megműttetni, mert melegíti a heréket, ettől rossz minőségűek lesznek a spermiumok.

Biztosat orvos fog mondani, ne félj elmenni.

Ha nagyon akarod, elkísérlek.

2013. máj. 18. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!